Олександр Ляказетт забив один з найшвидших голів стартових турів Прем'єр-ліги

12 Серпня 2017, 18:25

Форвард лондонського "Арсеналу" відкрив рахунок в матчі з "Лестером" на другій хвилині

Нападник "Арсеналу" Олександр Ляказетт став автором одного з трьох найшвидших голів стартових турів в історії Прем'єр-ліги.

Футболіст відкрив рахунок в матчі першого туру чемпіонату Англії з "Лестер Сіті" (4: 3). Французький форвард відзначився на другій хвилині зустрічі в своєму дебютному матчі за клуб в англійській Прем'єр-лізі.

Подібне раніше вдавалося іншому нападнику "Арсеналу" Кевіну Кемпбеллу в матчі першого туру сезону-1994/95 і форварду "Ньюкасл Юнайтед" Фаустіно Аспрільї в турі-відкритті сезону-1997/98.

Нагадаємо, що
"Арсенал" і "Лестер" забили сім голів у матчі-відкритті Прем'єр-ліги: "каноніри" здобули вольову перемогу в кінцівці зустрічі.

Олександр Ляказетт став гравцем "Арсеналу" 5 липня 2017 року.

Ви зараз переглядаєте новину "Олександр Ляказетт забив один з найшвидших голів стартових турів Прем'єр-ліги". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"