Гол Агуеро і автогол Данка: як "МанСіті" обігравав новачка Прем'єр-ліги

13 Серпня 2017, 12:28

"Манчестер Сіті" переміг "Брайтон" в першому турі чемпіонату Англії з футболу

Футболісти "Манчестер Сіті" завдали гостьову поразку "Брайтон енд Хоув Альбіон" в матчі першого туру чемпіонату Англії.

Гра в передмісті Брайтона закінчилася з рахунком 2: 0 на користь "городян". Перший гол на 70 хвилині забив Серхіо Агуеро, а через п'ять хвилин м'яч в свої ворота відправив захисник господарів Льюїс Данк.

"Брайтон" в минулому сезоні став другим в Чемпіоншипі і пробився в Прем'єр-лігу.

У наступному турі 21 серпня "Манчестер Сіті" прийме "Евертон", а "Брайтон" двома днями раніше на виїзді зіграє з "Лестером".

Відзначимо, що перші матчі чемпіонату Англії радують результативністювчора "Арсенал" і "Лестер" забили сім голів на двох, а сьогодні "Ліверпуль" і "Уотфорд" обмежились шістьма м'ячами. Також сенсацію в Лондоні створив "Бернлі", який обіграв чемпіона "Челсі".

При цьому новачок "Арсеналу" Олександр Ляказетт забив один з найшвидших м'ячів стартових турів Прем'єр-ліги.

Ви зараз переглядаєте новину "Гол Агуеро і автогол Данка: як "МанСіті" обігравав новачка Прем'єр-ліги". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"