Відбулося жеребкування першого та другого раундів кваліфікації Ліги Європи

19 Червня 2017, 16:17

Представники України вступлять в боротьбу за трофей з третього раунду

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

В понеділок, 19 червня, у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого та другого відбірних раундів Ліги Європи сезону 2017/2018 років.

Матчі першого раунду відбудуться 29 червня і 6 липня. Другого – 13 і 20 липня.

Жеребкування 1 раунду кваліфікації Ліги Європи:

Маккабі (Т-А, Ізраїль) – Тірана (Албанія)

Кайрат (Казахстан) – Атлантас (Литва)

Бейтар (Ізаіль) – Вашаш (Угорщина)

Ордабаси (Казахстан) – Широкі Брег (Боснія і Герцеговина)

Црвена Звезда (Сербія) – Флоріана (Мальта)

Валетта (Мальта) – Фольгоре (Сан-Марино)

Вентспілс (Латвія) – Валур Рейк'явік (Ісландія)

Сент-Джонстон (Шотландія) – Баллімена Юнайтед (Північна Ірландія)

Шахтар (Білорусь) – Судува (Литва)

Младость (Сербія) – Інтер (Азербайджан)

Чихурі (Грузія) – Альтах (Австрія)

Фолу (Люксембург) – Мілс (Македонія)

Партизани (Албанія) – Ботев (Болгарія)

Санта-Колома (Андорра) – Осієк (Хорватія)

Зоря (Молдова) – Сараєво (Боснія і Герцеговина)

Бала Таун (Уельс) – Вадуц (Ліхтенштейн)

ВПС (Фінляндія) – Олімпія (Словенія)

Коннас-Кі (Уельс) – ХІК (Фінляндія)

Сейняйокі (Фінляндія) – КР Рейк'явік (Ісландія)

Ширак (Вірменія) – Гориця (Словенія)

Зирян (Азербайджан) – Діфферандж (Люксембург)

Войводіна (Сербія) – Ружомберок (Словаччина)

Слован (Словаччина) – Пюнік (Вірменія)

Работнички (Македонія) – Тре Пенне (Сан-Марино)

Рейджерс (Шотландія) – Прогрес Недеркорн (Люксембург)

Домжале (Словенія) – Флора (Естонія)

Крузейдерс (Північна Ірландія) – Лієпая (Латвія)

Нимме Калью (Естонія) – Торсхавн (Фарерські острови)

Левадія (Естонія) – Корк Сіті (Ірландія)

Дачія (Молдова) – Шкендія (Македонія)

Левскі (Болгарія) – Сутьєска (Чорногорія)

Іртиш (Казахстан) – Дунав (Болгарія)

Ягеллонія (Польща) – Динамо Батумі (Грузія)

Железнічар (Боснія і Герцеговина) – Зета (Чорногорія)

АЕК Ларнака (Кіпр) – Лінкольн (Гібралтар)

Мідтьюлланд (Данія) – Деррі Сіті (Ірландія)

Динамо Мінськ (Білорусь) – Рунавуйк (Фарерські острови)

Ференцварош (Угорщина) – Еглава (Латвія)

Люнгбю (Данія) – Бангор Сіті (Уельс)

Тренчин (Словаччина) – Торпедо (Грузія)

Лех (Польща) – Пелістер (Македонія)

Младость (Чорногорія) – Гандзасар (Вірменія)

Відеотон (Угорщина) – Бальзан (Мальта)

АЕЛ Лімассол (Кіпр) – Сент-Джозеф (Гібралтар)

Шкендербеу (Албанія) – Сан-Жуліа (Андорра)

Хеугессун (Норвегія) – Колрейн (Північна Ірландія)

Стьярнан (Ісландія) – Шемрок Роверс (Ірландія)

Норрчепінг (Швеція) – Приштина (Косово)

АІК (Швеція) – Клаксвік (Фарерські острови)

 

Жеребкування 2 раунду кваліфікації Ліги Європи:

Партизани/Ботев – Бейтар/Вашаш

Железнічар/Зета – АІК/Клаксвік

Хеугесунд/Колрайн – Лех/Пелістер

Аполлон (Кіпр) – Зоря/Сараєво

АЕК Ларнака/Лінкольн – Левадія/Корк Сіті

Брондбю (Данія) – ВПС/Олімпія

Работнички/Тре Пенне – Динамо Мінськ/Рунавуйк

Кайрат/Атлантаса – Шкендербе /Сан-Жулія

Норрчепінг/Приштина – Сент-Джонстон/Тракай

Слован/Пюнік – Люнгбю  ангор Сіті

Паніоніс (Греція) – Ширак/Гориця

Хайдук (Хорватія) – Левскі/Сутьєска

Стьярнан/Шемрок Роверс – Млада Болеслав (Чехія)

Зіре/Діфферандж – Астра (Румунія)

Нимме/Тросхавн – Відеотон/Бальзан

Маккабі Т-А/Тирана – Сюйнаюкі/КР Рейк'явік

Чихурі/Альтах – Динамо Брест (Білорусь)

Абердін (Шотландія) – Ордабаси/Широкі Брег

Валетта/Фольгоре – Утрехт (Нідерланди)

Остерсунд (Швеція) – Галатасарай (Туреччина)

Ференцварош/Еглава – Мідтьюлланд/Деррі Сіті

Войводіна/Ружомберок – Бранн (Норвегія)

Младость/Інтер – Тола/Мілс

Штурм Грац (Австрія) – Младость Подгоріца/Гандзасар

Крузейдерс/Лієпая – Шахтар/Судува

Бала Таун/Вадуц – Оддс/Баллімена Юнайтед

Дачія/Шкендія – Коханс-Кі/ХІК

Габала – Ягеллонія / Динамо Батумі

Вентспілс/Валур Рейк'явік – Домжале/Флора

Тренчин/Торпедо – Бней Юда (Т-А, Ізраїль)

Рейнджерс/Прогрес Недеркорн – АЕЛ Лімассол/Сент-Джозеф

Іртиш/Дунав – Црвена Звезда/Флоріана

Санта-Колома/Осієк – Люцерн (Швейцарія)

Ви зараз переглядаєте новину "Відбулося жеребкування першого та другого раундів кваліфікації Ліги Європи". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

UEFA.com

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування