Чемпіонат світу з хокею: всі дивізіони, результати і таблиці

22 Травня 2017, 01:50

У трьох дивізіонах змагатимуться 48 збірних

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

Чемпіонат світу з хокею в 2017 році пройде з квітня по травень в трьох дивізіонах.

ТОП-ДИВІЗІОН

5-21 травня (Франція, Німеччина)
Знижуються в перший дивізіон групу А останні команди в групах

Група А

5.05 Швеція – Росія
5.05 США – Німеччина
6.05 Латвія – Данія
6.05 Словаччина – Італія
6.05 Німеччина – Швеція
7.05 Росія – Данія
7.05 Латвія – Словаччина
8.05 Німеччина – Росія

8.05 США – Швеція
9.05 Італія – Латвія
9.05 Словаччина – Данія
10.05 Італія – Словаччина
12.05 Швеція – Італія
12.05 Данія – Німеччина
13.05 Латвія – США
13.05 Росія – Словаччина

13.05 Італія – Німеччина
14.05 Словаччина – США
14.05 Данія – Швеція
15.05 Данія – Італія
15.05 Росія – Латвія
16.05 Швеція – Словаччина
16.05 Росія – США
16.05 Німеччина – Латвія

Група В

5.05 Фінляндія – Білорусь
5.05 Чехія – Канада
6.05 Швейцарія – Словенія
6.05 Білорусь – Чехія
6.05 Норвегія – Франція
7.05 Словенія – Канада
7.05 Фінляндія – Франція
7.05 Норвегія – Швейцарія
8.05 Білорусь – Канада
8.05 Фінляндія – Чехія

9.05 Словенія – Норвегія
9.05 Швейцарія – Франція
10.05 Швейцарія – Білорусь
10.05 Фінляндія – Словенія
11.05 Чехія – Норвегія
11.05 Канада – Франція
12.05 Чехія – Словенія
12.05 Франція – Білорусь
13.05 Норвегія – Фінляндія
13.05 Словенія – Білорусь

13.05 Канада – Швейцарія
14.05 Франція – Чехія
14.05 Швейцарія – Фінляндія
15.05 Канада – Норвегія
15.05 Франція – Словенія
16.05 Білорусь – Норвегія
16.05 Чехія – Швейцарія
16.05 Канада – Фінляндія

1/4 фіналу

18.05
18.05
18.05
18.05

1/2 фіналу

20.05
20.05

Матч за "бронзу"

21.05

Фінал

21.05


ПЕРШИЙ ДИВІЗІОН

ГРУПА А
22-28 квітня (Україна)

В топ-дивізіон виходять дві команди, знижується в класі – остання

22.04 Україна – Угорщина
22.04 Корея – Польща
22.04 Австрія – Казахстан
23.04 Казахстан – Корея
23.04 Польща – Україна

24.04 Угорщина – Австрія
25.04 Казахстан – Польща
25.04 Угорщина – Корея
25.04 Україна – Австрія
26.04 Казахстан – Україна

27.04 Польща – Угорщина
27.04 Австрія – Корея
28.04 Угорщина – Казахстан
28.04 Польща – Австрія
28.04 Корея – Україна

ГРУПА В

23-29 квітня (Велика Британія)
В групу А першого дивізіону виходить перша команда, знижується в класі – остання

23.04 Голландія – Японія
23.04 Хорватія – Велика Британія
23.04 Естонія – Литва
24.04 Японія – Хорватія
24.04 Литва – Голландія

24.04 Велика Британія – Естонія
26.04 Японія – Естонія
26.04 Голландія – Хорватія
26.04 Велика Британія – Литва
28.04 Литва – Японія

28.04 Хорватія – Естонія
28.04 Велика Британія – Голландія
29.04 Литва – Хорватія
29.04 Естонія – Голландія
29.04 Японія – Велика Британія

ДРУГИЙ ДИВІЗІОН

ГРУПА А
3-9 квітня (Румунія)

В групу В першого дивізіона виходить перша команда, знижується в класі – остання

МЗбірнаИВВОПОПШЗШПРШО
1 Румыния Румунія 2 2 0 0 0 13 2 +11 6
2 Австралия Австралія 2 1 1 0 0 7 5 +2 5
3 Исландия Ісландія 2 1 0 0 1 5 5 0 3
4 Сербия Сербія 3 1 0 1 1 13 10 +3 4
5 Бельгия Бельгія 3 1 0 0 2 8 21 -6 3
6 Испания Іспанія 2 0 0 0 2 5 8 -3 0

3.04 Австралія – Сербія - 4:3 ОТ (1:1, 0:1, 2:1, 1:0)
3.04 Іспанія – Ісландія - 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
3.04 Бельгія – Румунія - 1:9 (1:2, 0:3, 0:4)
4.04 Ісландія – Австралія - 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
4.04 Іспанія – Бельгія - 3:5 (0:1, 0:2, 3:2)

4.04 Румунія – Сербія - 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
6.04 Бельгія – Сербія – 2:9 (1:2, 0:1, 1:5)
6.04 Іспанія – Австралія
6.04 Румунія – Ісландія
7.04 Сербія – Іспанія

7.04 Ісландія – Бельгія
7.04 Австралія – Румунія
9.04 Бельгія – Австралія
9.04 Сербія – Ісландія
9.04 Румунія – Іспанія


ГРУПА В

4-10 квітня (Нова Зеландія)
В групу А другого дивізіону виходить перша команда, знижується в класі – остання

МЗбірнаИВВОПОПШЗШПРШО
1 Китайская Народная Республика Китай 2 2 0 0 0 10 4 +6 6
2 Корейская Народно-Демократическая Республика КНДР 2 1 0 0 1 12 8 +4 3
3 Израиль Ізраїль 2 1 0 0 1 8 7 +1 3
4 Мексика Мексика 2 1 0 0 1 7 7 0 3
5 Новая Зеландия Нова Зеландія 2 1 0 0 1 6 6 0 3
6 Турция Туреччина 2 0 0 0 2 4 15 -11 0

4.04 Мексика – КНДР - 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
4.04 Ізраїль – Китай - 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
4.04 Туреччина – Нова Зеландія - 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
5.04 Мексика – Ізраїль - 2:6 (0:0, 0:4, 2:2)
5.04 КНДР – Туреччина - 11:3 (6:0, 4:2, 1:1)

5.04 Китай – Нова Зеландія - 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
7.04 Китай – КНДР
7.04 Мексика – Туреччина
7.04 Ізраїль – Нова Зеландія
9.04 Туреччина – Китай

9.04 КНДР – Ізраїль
9.04 Нова Зеландія – Мексика
10.04 Ізраїль – Туреччина
10.04 Китай – Мексика
10.04 Нова Зеландія – КНДР

ТРЕТІЙ ДИВІЗІОН

10-16 квітня (Болгарія)
Чемпіон виходить в групу В другого дивізіона

Група А

10.04 Боснія – Гонконг
10.04 Болгарія – Тайвань
11.04 Боснія – Тайвань

11.04 Гонконг – Болгарія
13.04 Тайвань – Гонконг
13.04 Болгарія – Боснія

Група В

10.04 Люксембург – ОАЕ
10.04 ПАР - Грузія
11.04 Люксембург – Грузія

11.04 ОАЕ – ПАР
13.04 Грузія – ОАЕ
13.04 ПАР – Люксембург

Матчі за 5-8 місце

15.04
15.04

Матчі за 1-4 місце
15.04
15.04

Матч за 7 місце
16.04

Матч за 5 місце
16.04 

Матч за 3 місце
16.04 

Фінал
16.04 

Ви зараз переглядаєте новину "Чемпіонат світу з хокею: всі дивізіони, результати і таблиці". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування