Анна Плотіцина не потрапила до фіналу у бігу на 100 метрів з бар'єрами на ЧС в Лондоні

12 Серпня 2017, 09:59

Українська спортсменка показала підсумковий 16 результат

<p style="text-align: justify;">Анна Плотіцина. Фото AFP</p>
Анна Плотіцина. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли півфінали в бігу на 100 метрів з бар'єрами у жінок.

Єдина представниця України в цьому виді 30-річна Анна Плотіцина зайняла в своєму забігу сьоме місце з результатом 13,08 секунди. У підсумковому протоколі півфіналу Плотіцина виявилася на 16-му місці і змогла пробитися у фінал, який пройде сьогодні увечері (початок - о 22:05 за київським часом).

Цікаво, що в кваліфікації Плотіцина показала час 13,01 секунди - краще, ніж в півфіналі.

Забіг за участю Анни Плотіциної (перша зліва
):

0001_57

Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Головна наша надія на нагороду - стрибун у висоту Богдан Бондаренко - пробився до фіналу.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Ви зараз переглядаєте новину "Анна Плотіцина не потрапила до фіналу у бігу на 100 метрів з бар'єрами на ЧС в Лондоні". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"