Касьянов перед останнім видом багатоборства на ЧС займає восьме місце

12 Серпня 2017, 22:04

Українець показав останній результат в метанні списа

<p style="text-align: justify;">Олексій Касьянов. Фото AFP</p>
Олексій Касьянов. Фото AFP
Український багатоборець Олексій Касьянов опустився на восьме місце в загальному заліку після дев'яти видів на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Після шести видів Касьянов був на третьому місці, проте в стрибках з жердиною показав всього лише 13-й результат (4,7 м), хоча це його найкращий результат сезону. А в метанні списа українець виступив ще гірше - 50.82 і останнє місце.

Перед останнім видом багатоборства - бігом на 1500 метрів - Касьянов посідає восьме місце, маючи в своєму активі 7515 очок.

Лідером залишився француз Кевін Майер (8067 очок), за ним йдуть німці Ріко Фраймут (7894) і Кай Казмірек (7796).

Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Головна наша надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Ви зараз переглядаєте новину "Касьянов перед останнім видом багатоборства на ЧС займає восьме місце". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"