рус
Светлана Панаиотиди
Территория добра
Головна Новини України
12 Листопада 2015, 15:13  Версія для друку  Відправити другу
×
"Людина року" – Двадцять років з Україною Визначились перші претенденти на отримання титулу "Людина року – 2015" http://www.segodnya.ua/img/article/6666/25_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/6666/25_tn.jpg Україна Відзначаючи своє двадцятиліття, загальнонаціональна програма "Людина року" знову підтверджує своє головне призначення – всіляко сприяти єднанню нації, розкриттю її людського, духовного, інтелектуального потенціалу.
"Людина року" – Двадцять років з Україною  Визначились перші претенденти на отримання титулу "Людина року – 2015"

"Людина року" – Двадцять років з Україною Визначились перші претенденти на отримання титулу "Людина року – 2015" PR

Відзначаючи своє двадцятиліття, загальнонаціональна програма "Людина року" знову підтверджує своє головне призначення – всіляко сприяти єднанню нації, розкриттю її людського, духовного, інтелектуального потенціалу.

За ці роки суспільне визнання, а разом з ним – вірчі грамоти народних надій і довіри отримали сотні кращих з кращих наших громадян – ті, чий внесок у розбудову української держави найвагоміший. Вони представляють усі, без винятку, регіони української держави, сповідують різні політичні та релігійні погляди, працюють практично у всіх сферах життєдіяльності. А об'єднує їх любов до своєї країни, почуття національної гордості, прагнення перетворити Україну на сильну, незалежну, цілісну державу.

Сотні експертів Програми ретельно і об'єктивно знайомляться з діяльністю потенційних номінантів – кращих у своїй сфері діяльності і чий особистий внесок у розвиток країни значний.

Сьогодні ми публікуємо перші результати експертних висновків.

Вашій увазі пропонуємо імена претендентів на здобуття титулу "Людина року-2015" в більшості національних номінацій станом на 12.11.2015.

УВАГА! Імена претендентів подаються в алфавітному порядку:

"Міський голова року"

  1. БОВА Юрій – Міський голова м. Тростянець
  2. ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Віталій – Міський голова м. Золотоноша
  3. КОЛОМІЙЦЕВ Валерій – Міський голова м. Ладижин
  4. ЛЕВЧЕНКО Олександр – Міський голова м. Обухів
  5. ЛУКОВ Віталій – Міський голова м. Вознесенськ
  6. МАЗУР Василь – Міський голова м. Бердичів
  7. МІНАЄВА Галина – Міський голова м. Чугуїв
  8. ПІЛЯК Іван – Міський голова м. Східниця
  9. РЕНЬКАС Ігор – Міський голова м. Канів
  10. СОЛОМАХА Сергій  – Міський голова м. Миргород
  11. СПИЧАК Микола – Міський голова м. Ржищів
  12. ФЕДОРУК Анатолій – Міський голова м. Буча
  13. ЦАПЮК Степан – Міський голова м. Олександрія

"Промисловець року"

  1. БЕРГЕМАН Геннадій – Генеральний директор ПАТ "Євраз – Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського"
  2. ГУБІН Владислав – Генеральний директор ПАТ "Харківський тракторний завод"
  3. ЗОЛОТАРЬОВ Володимир – Генеральний директор ПАТ "Завод "Південкабель"
  4. КАРАМАНИЦЬ Федір – Голова правління ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат"
  5. КАРТОШКІН Костянтин  – Генеральний директор ДП "НВКГ "Зоря-Машпроект"
  6. КОСТЮК Дмитро  - Директор ДП Завод "Електроважмаш"
  7. КУЗНЄЦОВ Євгеній  - Директор ДП "Дарницький вагоноремонтний завод"
  8. КУТУЗОВ Сергій – Генеральний директор ПАТ "Український графіт"
  9. ПОПОВ Віктор – Голова правління ПАТ "ФЕД"
  10. СИРОТА Ігор – Генеральний директор ПАТ "Укргідроенерго" 

"Менеджер року"   

  1. ВРОБЛЕВСЬКІ Томаш  – Генеральний директор "Watsons" в Україні
  2. ГРОМИКО Микита  – Керуючий партнер компанії Waste Management Systems
  3. ГРУНСКЕНЕ Лариса – Президент ТОВ "ІБІС"
  4. ГУБСЬКИЙ Андрій – Генеральний директор компанії "Оптіма – Фарм"
  5. ДЖУРИНСЬКИЙ Віталій – Голова правління Групи компаній "ВіДі Груп"
  6. ЛИЗАНЕЦЬ Михайло – Співзасновник компанії "Moneyveo"
  7. ЛИСАЧЕНКО Віктор  – Генеральний директор ЗАТ "Гадячсир"
  8. МИХАЙЛОВА Раїса – Генеральний директор ТОВ "Фірма "Фавор"
  9. СЕМЕНЕНКО Вікторія – Керуючий партнер групи компаній "Максимум"
  10. СТЕПАНОВ Максим – Директор ДП "Поліграфкомбінат "Україна"

"Фінансист року"                                                                    

  1. БЕРЕЗОВИК Вадим – Голова Правління ПАТ "Комерційний індустріальний банк"
  2. ВЛАСЕНКО Михайло – Голова Правління ПАТ "Ідея Банк"
  3. ДУБЕЙ Володимир – Голова Правління АТ "Таскомбанк"
  4. ЖУКОВА Олена – Голова Правління ПАТ "Мегабанк"
  5. МИХАЙЛЬО Вікторія – Голова Правління ПАТ "Альфа-Банк"
  6. МОРОХОВСЬКИЙ Вадим – Голова Правління ПАТ "Банк Восток"
  7. ПОНОМАРЕНКО Віктор  – Голова Правління "Pro Credit Bank" 
  8. ХОДАЧУК Олег – Голова Правління "ДіамантБанк"
  9. ХУДІЯШ Людмила  – Голова Правління Банк "Південний"
  10. ШЕВЧЕНКО Кирило – Голова Правління АБ "Укргазбанк"

 "Лідер малого та середнього бізнесу року"

  1. Клініка "Центр Ізраїльської Стоматології"
  2. Компанія Quest Event
  3. Компанія "Альфатер"
  4. Компанія "АРОН"
  5. Компанія "Ескада-М"
  6. Компанія "Європартнер ТМ"
  7. Компанія "Катеринославські меблеві майстерні"
  8. Компанія "НТВ – технологія"
  9. Компанія "ПАК – ТРЕЙД"
  10. Компанія "Пласт-Бокс Україна"
  11.  Компанія "Техносистем"
  12.  Мережа піцерій "Domino's Pizza"

"Житловий комплекс року"

  1. ЖК "L-квартал"
  2. ЖК "Park Stone"
  3. ЖК "Riviera Villas"
  4. ЖК "Акварелі"
  5. ЖК "Італійський квартал"
  6. ЖК "Кришталеві Джерела"
  7. ЖК "Лісовий квартал"
  8. ЖК "Міністерський"
  9. ЖК "Паркові озера"
  10.  ЖК "Сан Сіті"
  11.  ЖК "Чайка"

"Аграрій року"

  1. БЄЛІКОВ Борис, ВЕРЕСЕНКО Віталій  - Співвласники групи компаній "Овостар Юніон"
  2. ПРИСЯЖНЮК Сергій – Генеральний директор групи компаній OREXIM
  3. ТАРАСОВ Сергій  - Засновник групи компаній "Агроспецсервіс"
  4. ГОРОЯН Рафаель – Президент групи компаній "Прометей"
  5. ДАНИЛЕНКО Валентина – Генеральний директор компанії "Агросвіт"
  6. ДУШЕЙКО Андрій  - Співвласник компанії "Дніпро"
  7. КОСТІЧ Міодраг – Президент компанії МК Group, компанія "Агро Інвест Україна"
  8. КУПАВЦЕВ Віктор – Голова Ради директорів групи "Росток – Холдинг"
  9. ЛЕБЕДИН Юрій – Засновник ТОВ "Чиста Криниця"
  10. ЛІССІТСА Алекс – Генеральний директор "Індустріальна молочна компанія"
  11. ОРОНОВ Алекс – Засновник ТОВ "Баришівська зернова компанія"
  12. РОЗЕНБЛАТ Олена  - Співзасновник ТОВ "Фаворит – Агро"
  13. СИЧ Аліна – Генеральний директор ПАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" 

"Телевізійний журналіст року"

  1. АНДРІЄВСЬКИЙ Володимир (ТК "112 Україна")
  2. ВЛАЩЕНКО Наталія (ТК "112 Україна")
  3. ГАНАПОЛЬСЬКИЙ Матвій (ТК "News One")
  4. ГУТЦАЙТ Оксана (ТК "ICTV")
  5. ДОВГАНЬ Ілона (ТК "UA: Перший")
  6. КОТ Олена (ТК "Україна")
  7. ЛІХМАН Олексій (ТК "Інтер")
  8. МИРОШНИЧЕНКО Тимур (ТК "UA: Перший")
  9. ПАНОВА Ганна (ТК "Україна")
  10. ПАНЮТА Олег (ТК "Україна")

"Митець року"

  1. БІЛОУС Андрій – театральний режисер
  2. БОГОМАЗОВ Дмитро  – театральний режисер
  3. ЖАДАН Сергій – поет, письменник
  4. КАДИРОВА Жанна – художник, скульптор
  5. КАРАБІЦ Кирило – диригент
  6. ЛОЗНИЦЯ Сергій – кінорежисер
  7. ЛОЙКО Сергій – письменник, фотограф
  8. МИХАЛЬЧУК Сергій – кінооператор
  9. НЕЙМАН Єва – кінорежисер
  10. ПОКЛІТАРУ Раду – хореограф             
  11. ТІСТОЛ Олег – художник
  12. ХАНЮКОВА Катерина – балерина

"Спортсмен року"

  1. БЕЛЕНЮК Жан – Чемпіон Світу 2015 р. з греко-римської  боротьби (до 85 кг.)
  2. БОНДАРЕНКО Богдан – Срібний Призер Чемпіонату Світу з легкої атлетики (стрибки в висоту) 2015 р.
  3. ВЕРНЯЄВ Олег  – Володар Кубку Світу сезону 2014–2015, Абсолютний Чемпіон Європи зі спортивної гімнастики (багатоборство) 2015 р.
  4. КОНОПЛЯНКА Євгеній – футболіст, фіналіст Ліги Європи сезону 2014-2015
  5. МУЗИЧУК Марія – Чемпіонка Світу 2015 р. з шахів
  6.  РІЗАТДІНОВА Ганна -  Володарка Кубку Світу з художньої гімнастики у  вправах з стрічкою 2015 р., Бронзова призерка Чемпіонату Світу з художньої гімнастики у  вправах з булавами 2015 р.
  7. Чоловіча Збірна України з фехтування на шпагах -  Чемпіони Світу 2015 р.
  8. СВІТОЛІНА Еліна – тенісистка, переможниця турнірів WTA
  9. СЕМЕРЕНКО Валентина – Чемпіонка Світу 2015 р. по біатлону (мас-старт)
  10. ТИМОЩЕНКО Павло – Чемпіон Світу 2015 р. із сучасного п’ятиборства.

Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2015 року і оголошені на підсумковій прес-конференції генеральної дирекції програми "Людина року" в середині січня 2016 р.

Вшанування лауреатів та переможців XX ювілейної загальнонаціональної програми "Людина року" відбудеться 26 березня 2016 року під час Урочистої церемонії вручення премії "Людина року – 2015".

Офіційний спонсор XX ювілейної загальнонаціональної програми "Людина року-2015" – Банк Михайлівський.

Спеціальний партнер студія OSCAR – мистецтво догляду за речами!

Генеральна дирекція

загальнонаціональної програми

"ЛЮДИНА РОКУ"

Контактні телефони: (044) 280-98-84, (044) 280-10-93, (044) 254-47-86, т/ф.(044) 254-47-85

info@ludinaroku.com.ua

www.ludinaroku.com.ua


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Ви зараз переглядаєте новину ""Людина року" – Двадцять років з Україною Визначились перші претенденти на отримання титулу "Людина року – 2015"". Інші Новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Додати коментар

Ваш коментар (залишилось символів 1000)
Правила коментування на сайті Сегодня.ua
Підписка: