"Донбас-2003" виграв турнір "Льодовиковий період"

19 Жовтня 2014, 18:43

Донецька команда перемогла всіх суперників на змаганнях в Білій Церкві

<div id="gt-src-tools">&nbsp;</div> <div id="gt-res-content" class="almost_half_cell"> <div style="zoom: 1;" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">В</span> <span class="hps">турнірі</span> <span class="hps">переможцем</span> <span

Команда ХК "Донбас" стала переможцем дитячо-юнацького турніру "Льодовиковий період", який проходив в Білій Церкві.

У вирішальному поєдинку "Донбас", в складі якого на лід виходили хлопці 2003-го року народження, обіграв київський "Сокіл" - 8: 2.

Принциповий суперник забезпечив донеччанам найважчий матч на турнірі.

На старті зустрічі кияни шокували "Донбас" двома голами в більшості, але ще до першої перерви "червоно-чорні" одну шайбу відіграли.

Вперше вийти вперед у рахунку "Донбас" зумів ближче до закінчення другого періоду.

У третьому ігровому відрізку "Донбас-2003" провів п'ять сухих голів і, здобувши чотири перемоги в чотирьох іграх, зумів достроково стати чемпіоном турніру "Льодовиковий період".

Нагадаємо, що раніше донеччани обіграли вінницький "Патріот", білоцерківський "Білий Барс" та луцьку "Спарту".

Ви зараз переглядаєте новину ""Донбас-2003" виграв турнір "Льодовиковий період"". Інші Новини України дивіться в блоці "Останні новини"