Головна Новини України
Мартен Фуркад виграв спринтерську гонку Кубка світу http://www.segodnya.ua/img/article/7880/84_main.1484320965.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/7880/84_tn.1484320965.jpg Україна Кращий результат серед українців показав Дмитро Підручний

Мартен Фуркад виграв спринтерську гонку Кубка світу

13 Січня 2017, 17:22

Кращий результат серед українців показав Дмитро Підручний

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Мартен</span> <span>Фуркад</span> <span>на</span> <span>стрільбищі</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
Мартен Фуркад на стрільбищі. Фото AFP

У німецькому Рупольдінгу в рамках етапу Кубка світу з біатлону пройшла чоловіча спринтерська гонка.

Знову поза конкуренцією був лідер сезону француз Мартен Фуркад. Відстрілявши чисто, Фуркад впевнено фінішував з найкращим результатом.

Серед українців з нулями покинув стрільбищі лише Дмитро Підручний, який посів сьоме місце.

Результати спринту:

1. Мартен Фуркад (Франція) – 22.34,2 (0 + 0)
2. Джуліан Еберхард (Австрія) – +18,0 (0 + 0)
3. Еміль Свендсен (Швеція) – +39,7 (0 + 0)

Українці:
7. Дмитро Підручний – +59,5 (0 + 0)
35. Артем Прима – +1.46,3 (1 + 1)
47. Віталій Кільчицький – +2.01,2 (0 + 1)
48. Сергій Семенов – +2.03,0 (1 + 2)
61. Володимир Семаков – +2.23,0 (2 + 0)

Ви зараз переглядаєте новину "Мартен Фуркад виграв спринтерську гонку Кубка світу". Інші Новини України дивіться в блоці "Останні новини"