Українки не потрапили в топ-10 спринтерської гонки на Кубку світу

14 Січня 2017, 16:56

Валя Семеренко повернулася в біатлон після травми

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span>Валя</span> <span>Семеренко</span> <span>провела</span> <span>першу</span> <span>гонку</span> <span>в</span> <span>сезоні</span><span>.</span> Ф<span>ото</span> <span>AFP</span></span><
Валя Семеренко провела першу гонку в сезоні. Фото AFP

Сьогодні в німецькому Рупольдінгу відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону.

Кращий результат серед українок показала Юлія Джима - вона з двома промахами стала 11.

Сьогоднішня іменинниця Анастасія Меркушина стала 23-ю. Першу гонку в цьому сезоні провела Валя Семеренко, фінішував на 30-му місці. Олена Підгрушна стала 41, а Ірина Варвинець - 52.

Перемога в гонці дісталася біатлоністці з Фінляндії Кайсі Макаряйнен. Друге місце зайняла Габріела Коукалова з Чехії, а третє - німкеня Лаура Далмаєр