Головна Світові новини
Російський гімн освистали на молодіжному чемпіонаті світу в Чехії (відео) http://www.segodnya.ua/img/article/7878/87_main.1484297969.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/7878/87_tn.1484297969.jpg Світ Чеські вболівальники освистали російський гімн після матчу на молодіжному ЧС з хокею

Російський гімн освистали на молодіжному чемпіонаті світу в Чехії (відео)

13 Січня 2017, 11:05

Чеські вболівальники освистали російський гімн після матчу на молодіжному ЧС з хокею

<p style="text-align: justify;">Гімн був виконаний після матчу</p>
Гімн був виконаний після матчу

Вболівальники освистали російський гімн після закінчення чвертьфінального матчу молодіжного чемпіонату світу з хокею (гравці до 18 років) між жіночими збірними Росії і Чехії.

Зустріч пройшла в середу Пршерове (Чехія) і завершилася з рахунком 2:0 на користь росіянок. За дві хвилини до кінця гри на майданчику спалахнула масова бійка за участю хоккеісток обох команд. В результаті росіянки Оксана Братищева і Ніна Пирогова покарані дискваліфікацією на півфінальну зустріч з командою США.

Після закінчення гри з чешками, як тільки зазвучав російський гімн, вболівальники на трибунах почали свистіти.

Ви зараз переглядаєте новину "Російський гімн освистали на молодіжному чемпіонаті світу в Чехії (відео)". Інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"