Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь
Зробити стартовою
27,13
30,79
РУС

Чи може чоловік або дружина померлого користуватися автомобілем, що заповіданий дитині, до вступу заповіту в силу

І які документи потрібні для експлуатації такого автомобіля

За правилами. Реєстраційний документ зберігає чинність.
За правилами. Реєстраційний документ зберігає чинність. .
Чи може чоловік або дружина померлого користуватися автомобілем, що заповіданий дитині, до вступу заповіту в силу //smm.ollcdn.net/img/article/11956/15_main_new.1544101644.png //smm.ollcdn.net/img/article/11956/15_tn.1544101644.png Авто І які документи потрібні для експлуатації такого автомобіля

"Померладружина.Нанеїбулаоформленамашина,яка,за заповітом,буденалежатидитині.Чи можуянанійїздити6місяців,довступузаповітувсилу?" — Григорій Д., м. Київ.

Відповідає Сергій Морозстаршийпартнерадвокатськогооб'єднання "Мороз, Торкаенко і партнери":

"Можете.Згідно з п.2.1Правилдорожньогоруху,водіймеханічноготранспортногозасобуповиненматиприсобі:

а)посвідченняводіянаправокеруваннятранспортнимзасобомвідповідноїкатегорії;

б)реєстраційнийдокументнатранспортний засіб;

в)у разівстановленнянатранспортнихзасобахпроблисковихмаячківі(або)спеціальнихзвуковихсигнальнихпристроїв-дозвіл, виданийуповноважениморганомМВС;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

г)поліс(сертифікат)обов'язковогострахуванняцивільно-правовоївідповідальностівласниківназемнихтранспортнихзасобів.

Водії,яківідповідно до законодавствазвільняютьсявідобов'язковогострахуванняцивільно-правовоївідповідальностівласниківназемнихтранспортнихзасобівнатериторіїУкраїни,повинніматиприсобівідповідні підтверднідокументи(посвідчення);

д)у разівстановленнянатранспортномузасобірозпізнавальногознака"Водійзінвалідністю"-документ,що підтверджуєінвалідністьводіяабопасажира(крімводіївзявнимиознакамиінвалідностіабоводіїв,якіперевозятьпасажирівзявнимиознакамиінвалідності).

Згідно з п.2.4Правилдорожньогоруху,на вимогуполіцейськоговодійповинензупинитисяздотриманнямвимогцихПравил,атакожпред'явитидляперевіркидокументи,зазначенівп.2.1.

Відповідно,післясмертідружиниреєстраційнийдокументнатранспортний засібзберігаєсвою дію,томуавтомобілемзданимидокументамивиможетекористуватися.Апотімоформитимашинунаім'ядитинитавідповідно до вищезазначеногозможетепродовжитиексплуатаціюавто".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Чи може чоловік або дружина померлого користуватися автомобілем, що заповіданий дитині, до вступу заповіту в силу". Інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Оксана Половіна

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Орфографічна помилка в тексті:
Послати повідомлення про помилку автору?
Повідомлення повинно містити не більше 250 символів
Виділіть некоректний текст мишкою
Дякуємо! Повідомлення відправлено.
Загрузка...