Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Результати виборів до Ради: хто переміг на округах у Києві

22 липня, 12:43

"Слуги народу" на всіх округах випередили чинних народних обранців

Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Центральна виборча комісія опрацювала 54,68% протоколів голосування по мажоритарці в Києві. Нагадаємо, що голосування на позачергових виборах до парламенту відбулося в неділю, 21 липня, новини "Сьогодні" ведуть онлайн про хід виборчих перегонів.

Так, за округами перемагають:

Реклама

В тренді
День Незалежності: як Україна відзначає свято
День Незалежності України-2018. Фото: depositphotos
  • Округ 211 – Олександр Юрченко (36,81%). Народився 23 липня 1988 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Юрченко перемагає у секретаря Київради Володимира Прокопіва (23,44%) і Тараса Козака від партії "Голос" (11,96%).
  • Округ 212 – Максим Перебийніс  (34,31%). Народився 11 грудня 1974 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділенням, медичний центр ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу ". На другому місці на окрузі кандидат від "Європейської Солідарності" Андрій Задерейко (16,65%), а на третьому – колишній глава КМДА Олександр Попов (9,45%). З цього ж округу балотувалися "свободівець" Ігор Мірошниченко, Олексій Гриценко, Сергій Гусовський, Яків Гольдарб.
  • Округ 213 – Артем Дубнов (36,24%). Народився 30 серпня 1988 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог, ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Після Дубнова в списку заммера Києва Ганна Старостенко, яка перебуває в декреті (18,20%), нардеп Борислав Береза ​​(17,96%). Ганна Старостенко
  • Округ 214 – Сергій Швець (32,94%).Народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску ТОВ ТРК "Студія 1 + 1", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Швець виграє в Олеся Маляревича з "Європейської Солідарності" (20,68%) і у нардепа Віктора Чумака (9,16%).
  • Округ 215 – Богдан Яременко (37,77%). Народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Яременко перемагає у нардепа – "свободівця" Андрія Іллєнка (20,00%) і Сергія Артеменка (16,02%) з "ЄС".
  • Округ 216 - Забуранная Леся (40,34%).Народилася 22 серпня 1981 року в місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора І.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Забуранна виграє у адвоката-самовисуванця Віталія Павлика (18,62%) і Володимира Левіна від "Європейської Солідарності" (10,14%).
  • Округ 217 – Мар'яна Безугла (37,95%). Народилася 17 травня 1988 року в місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". На другому місці після Безуглої – Людмила Костенко з "ЄС" (21,88%), на третьому – самовисуванець Максим Жорін (7,39%).
  • Округ 218 – Дмитро Гурін (41,52%). Народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Гурін обійшов на виборах самовисуванку Вікторію Муху (21,71%) і представника "Сили і честі" Олександра Гончаренка (7,91%).
  • Округ 219 – Микола Тищенко (31,34%). Народився 17 травня 1972 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ВКФ" РІМІД ", член політичної партії" Слуга народу ", проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Ресторатор обійшов самовисуванців Олександра Третьякова (23,95%) і Вагана Товмасяна (14,88%).
  • Округ 220 – Анна Бондар (37,20%). Народилася 23 лютого 1975 Києві, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Директорат технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Бондар виграла у представника "ЄС" Олексія Окопного (14,91%) і військового Юрія Дідовця (12,22%). Нардеп Сергій Лещенко, який також ішов по цьому округу, набрав 12,06% голосів, а заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський – 4,63%.
  • Округ 221 – Анна Пуртова (23,68%). Народилася 15 квітня 1982 року в Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація "Діджитал освіту", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Пуртова виграла у нардепа Леоніда Ємця (16,82%) і Михайла Терентьєва з "ЄС" (16,61%). На цьому ж окрузі балотувався Роман Безсмертний, Володимир Петров.
  • Округ 222 – Роман Грищук (41,93%). Народився 27 серпня 1989 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "МХ шоу", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Грищук обійшов нардепа Дмитра Андрієвського (15,36%) і "свободівця" Володимира Назаренка (12,79%). З цього ж округу балотувався представник ОПЗС Максим Луцький
  • Округ 223 – Людмила Буймистер (32,75%). Народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Буймистер обійшла "свободівця" Юрія Левченка, який набирає поки 22,40% голосів, нардепа Вікторію Пташник (9,62%), колишнього мера столиці Олександра Омельченка (9,14%).

Зазначимо, що також оброблені всі 100% з 102 закордонних виборчих дільниць. У підсумку за кордоном перемогу здобула Європейська солідарність – 29,55% (9649 голосів "за"). За нею – політична партія "Слуга народу" – 28,13% (9186) і політична партія "Голос" – 19,67% (6425).

Переважна частина парламенту, обраного на виборах-2019, вже відома. Більше читайте в матеріалі "Сьогодні":  "Хто переміг на виборах: список депутатів за партсписками за результатами екзит-полів"..

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...