Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Як депутати Київради поділили комісії (список)

20 червня 2014, 16:14

Ірина Золотар

Найбільше народних обранців – в земельній комісії землекористування

У Київраді поділили комісії

У Київраді поділили комісії / Фото: Григорій Салай

Депутати Київради визначились з тим, яких комісіях працюватимуть. Так, у них задіяні 117 депутатів зі 120. Поки що лишилися в стороні ударівець Володимир Доброскок (все ще не отримав депутатське посвідчення), Олександр Омельченко та Олексій Резніков, який став секретарем Київради.

"Я утримався від входження в комісії, бо не згоден з політіклой більшості провладного, коли меншості, як з панського плеча, віддали комісії, які практично не впливають на процеси. Більше того, де це бачено, щоб у деяких комісіях було по три людини? Безпрецедентний випадок! Гасло Віталія було – боротьба з корупцією, а в комісію з боротьби увійшло лише три людини, зате в земельну – 20! ", – пояснив своє рішення Омельченко. 

Списки депутатів, які увійшли в комісії:

Постійна комісія КМР з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (11 з 17 відУДАРу)

  1. Странніков Андрій (голова, УДАР)
  2. Столар Вадим (перший заступник, самовисуванець)
  3. Вовченко Олександр (заступник, Радикальна партія)
  4. Ясинський Георгій (секретар, УДАР)
  5. Котвицький Сергій (УДАР)
  6. Онуфрійчук Вадим (УДАР)
  7. Горбунов Ярослав (УДАР)
  8. Гапчук Максим ("Самопоміч")
  9. Бондаренко Володимир ("Батьківщина")
  10. Гацько Василь (ДемАл’янс)
  11. Гончаров Володимир (самовисуванець)
  12. Чернецький Олег ("Свобода")
  13. Білич Віктор (УДАР)
  14. Грановський Олександр (УДАР)
  15. Косіченко Ірина(УДАР)
  16. Пишняк Вадим (УДАР)
  17. Шкуро Максим (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань містобудування, архітектури та землекористування (13 з 20 відУДАРу)

  1. Прокопів Володимир (голова, УДАР)
  2. Левада Сергій (перший заступник, УДАР)
  3. Шилюк Петро (заступник, "Єдність")
  4. Дворніков Віктор (заступник, УДАР)
  5. Микитась Максим (заступник, УДАР)
  6. Гордон Дмитро (секретар, самовисуванець)
  7. Харченко Олександр (УДАР)
  8. Михайленко Владислав (УДАР)
  9. Кустова Вікторія (УДАР)
  10. Закревська Людмила (УДАР)
  11. Семененко Олександр ("Свобода")
  12. Меліхова Тетяна ("Батьківщина")
  13. Янченко Галина (ДемАл’янс)
  14. Непоп В’ячеслав (самовисуванець)
  15. Баленко Ігор (УДАР)
  16. Безпалий Олексій (УДАР)
  17. Міщенко Олександр (УДАР)
  18. Найдьонов Олександр (УДАР)
  19. Турець Владислав (УДАР)
  20. Лапшов Олександр (Радикальна партія)

Постійна комісія КМР з питань освіти, науки та інноваційної політики (2 з 3 від УДАРу)

Реклама

  1. Шульга Наталія (голова, "Самопоміч")
  2. Андрєєв Андрій (заступник, УДАР)
  3. Чумакова Наталя (секретар, УДАР)

Постійна комісія КМР з питань охорони  здоров’я та соціального захисту (4 з 7 від УДАРу)

  1. Крикунов Юрій (голова, УДАР)
  2. Ганноха Богдан (заступник, УДАР)
  3. Головня Роман (секретар, "Громадянська позиція")
  4. Гулей Ярослав (УДАР)
  5. Макаренко Михайло (УДАР)
  6. Пабат Олександр (самовисуванець)
  7. Шлапак Алла (самовисуванець)

Постійна комісія КМР з питань екологічної політики (4 з 6 від УДАРу)

  1. Андрійко Руслан (голова, "Свобода")
  2. Бричук Костянтин (заступник, УДАР)
  3. Костюк Сергій (секретар, УДАР)
  4. Кириченко Катерина (УДАР)
  5. Лещенко Юрій (УДАР)
  6. Кримчак Сергій (Демократична партія)

Постійна комісія КМР з питань транспорту та зв’язку (5 з 7 від УДАРу)

  1. Піковський Ігор (голова, УДАР)
  2. Гриценко Олексій (заступник, "Громадянська позиція")
  3. Кисельов Ігор (секретар, УДАР)
  4. Логвін Андрій ("Самопоміч")
  5. Кононенко Ігор (УДАР)
  6. Мельничук Андрій (УДАР)
  7. Гаряга Олег (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків (2з 3 від УДАРу)

В тренді
Затримання "Троєщинського маніяка" в Києві: з'явилися нові подробиці від поліції і відео
  1. Бродський Олександр (голова, самовисуванець)
  2. Білозір Андрій (заступник, УДАР)
  3. Старостенко Ганна (секретар, УДАР)

Постійна комісія КМР з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичногокомплексу (6 з 8 від УДАРу)

  1. Клюс Олександр (голова, УДАР)
  2. Галушка Олена (заступник, "Нове життя")
  3. Каретко Володимир (секретар, УДАР)
  4. Костюшко Олег (УДАР)
  5. Велімовський Анатолій (УДАР)
  6. Сухін Юрій (Радикальна партія)
  7. Тереньєв Михайло (УДАР)
  8. Палій Сергій (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань інформаційної політики та реклами (6 з 8 від УДАРу)

Реклама

  1. Матузко Олена (голова, УДАР)
  2. Бондаренко Дмитро (заступник, "Громадянська позиція")
  3. Назарова Рена (секретар, УДАР)
  4. Калініченко Олег (УДАР)
  5. Андрейко Роман ("Самопоміч")
  6. Мандрик Валентина (УДАР)
  7. Тарасюк Павло (УДАР)
  8. Березовський Андрій (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань власності (9 з 14 від УДАРу)

  1. Береговий Юрій (голова, УДАР)
  2. Федорченко Сергій (заступник, УДАР)
  3. Петровець Олег (секретар, "Нове життя")
  4. Росляков Віталій (УДАР)
  5. Негрич Микола (УДАР)
  6. Севериненко Василь (УДАР)
  7. Лозовой Андрій (Радикальна партія)
  8. Колісніченко Олександр ("Свобода")
  9. Гусовський Сергій ("Самопоміч")
  10. Яловий Костянтин (самовисуванець)
  11. Баленко Артур (УДАР)
  12. Кисіль Руслан (УДАР)
  13. Конобас Максим (УДАР)
  14. Панчук Олексій (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики (6 з 9 від УДАРу)

  1. Карпенко Анатолій (голова, УДАР)
  2. Кириченко Олексій (заступник, Радикальна партія)
  3. Овраменко Олена (секретар, УДАР)
  4. Колодій Богдан (УДАР)
  5. Супруненко Олександр (самовисуванець)
  6. Кузик Петро ("Свобода")
  7. Муха Вікторія (УДАР)
  8. Окопний Олексій (УДАР)
  9. Лимар Юлія (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань регламенту та депутатської етики (3 з 5 від УДАРу)

  1. Черніков Олександр (голова, УДАР)
  2. Братищенко Юрій (заступник, УДАР)
  3. Левченко Юрій (секретар, "Свобода")
  4. Павлик Віталій (Демократична партія)
  5. Державін Володимир (УДАР)

Постійна комісія КМР з питань сім’ї, молоді та спорту (2 з 3 від УДАРу)

  1. Даниленко Віталій (голова, УДАР)
  2. Маляревич Олесь (заступник, УДАР)
  3. Костенко Людмила (секретар, Радикальна партія)

Постійна комісія КМР з питань культури та туризму (2 з 4 від УДАРу)

  1. Луценко Ігор (голова, "Батьківщина")
  2. Мондриївський Валентин (заступник, УДАР)
  3. Бригинець Павло. (секретар, УДАР)
  4. Федоренко Ігор ("Нове життя")

Постійна комісія КМР з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією (2 з3 від УДАРу)

  1. Мосійчук Ігор (голова, Радикальна партія)
  2. Ільїн Геннадій (заступник, УДАР)
  3. Опадчий Ігор (секретар, УДАР)

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...
загрузка...