Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

ТОП-10 зіркових красунь за 50, які дадуть фору 20-річним

Ці жінки для своїх років виглядають просто неймовірно

Холлі Беррі.Фото: instagram.com/halleberry
Холлі Беррі.
Фото: instagram.com/halleberry
Незважаючинате,щоцимкрасунямвжеза50,вонивиглядаютьпростонеймовірноідадутьфорубагатьомюним панянкам.

Холлі Беррі (51 рік)

Публикация от Halle Berry (@halleberry)

Орнелла Муті (62 гроки)

Публикация от Ornella Muti (@ornellamuti)

Ясміна Россі (62 роки)

Публикация от Yasmina Rossi (@yasmina.rossi)

Сінді Кроуфорд (51 рік)

Публикация от Cindy Crawford (@cindycrawford)

Елізабет Херлі (52 роки)

Публикация от Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Ель Макферсон (53 роки)

Публикация от Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial)

Мадонна (58 років)

Публикация от Madonna (@madonna)

Рита Русіч (57 років)

Публикация от Rita Rusic (@ritarusic)

Шерон Стоун (59 років)

Публикация от Sharon Stone (@sharonstone)

Крісті Брінклі (63 роки)

Публикация от Christie Brinkley (@christiebrinkley)

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: "Сегодня"

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів