Головна Сьогодні

Зоряні ялинки: знаменитості показали своїх новорічних красунь

Моделі, актори і співачки люблять наряджати ялинки і влаштовувати барвисте свято

Мати сімейства Кардашьян любить пишні наряди для ялинки. Фото: instagram.com/krisjenner
Мати сімейства Кардашьян любить пишні наряди для ялинки.
Фото: instagram.com/krisjenner

Головним атрибутом Різдва і Нового року є ялинка. Її прикрашають всілякими іграшками, солодощами і навіть грошима. Вони можуть бути справжніми або штучними, зеленими або кольоровими.

Знаменитості також люблять наряджати ялинки і хвалитися ними в соцмережах.

Сайт Сегодня. ua зібрав ТОП кращих новорічних ялинок знаменитостей, які опублікували свої знімки в Instagram.

Серед любителів нарядити ялинку на свята супермодель Сінді Кроуфорд і Клаудії Шиффер, співачка Бейонсе, а також актори Х'ю Джекмана і Кейт Хадсон.

@MeaningfulBeauty keeping me merry and bright.

Фото опубликовано Cindy Crawford (@cindycrawford)

Merry Xmas everyone! X

Фото опубликовано Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Видео опубликовано Beyoncé (@beyonce)

Kandyland-chic Thank you @jeffleatham for helping me transform my home this Christmas!! I invited @archdigest to film the magical transformation! Watch the video on ArchitecturalDigest.com #christmas #besttimeoftheyear #happyholidays

Фото опубликовано Kris Jenner (@krisjenner)

Merry #ChristmasEve, y’all! Can’t believe the big man comes tomorrow!!! #SantaClausIsComingToTown

Фото опубликовано Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Ace just watched How The Grinch Stole Christmas. He then proceeded to walk up to his tree and yelled "I hate Christmas" and tossed it. #aceknute #merrychristmas

Фото опубликовано Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Happy holidays everyone!! #hohoho #tistheseason #dab #naughtyandnice

Фото опубликовано Naomi Watts (@naomiwatts)

It's beginning to look a lot like Christmas..... #Christmas #FamilyTime #Home

Фото опубликовано YOLANDA (@yolanda.hadid)

Merry

Фото опубликовано Candice Swanepoel (@angelcandices)

Merry Christmas and Happy Holidays!!! Love & Light to The world!

Фото опубликовано Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Merry Christmas to you and yours ...

Фото опубликовано Hugh Jackman (@thehughjackman)

THANK YOU SANTA

Фото опубликовано Heidi Klum (@heidiklum)

Merry Christmas!!!

Фото опубликовано Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Muito amor ... Natal #família #homesweethome #Erechim

Фото опубликовано Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Джерело: "Сегодня"

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь