Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Рада обрала керівництво парламентських комітетів

4 грудня 2014, 18:10

Геращенко стала главою комітету з євроінтеграції, а Семенченко - заступник голови комітету з нацбезпеки

Рада обрала керівництво парламентських комітетів. Фото: AFP

Рада обрала керівництво парламентських комітетів. Фото: AFP

Верховна Рада України прийняла проект постанови № 1009, яким обрала склади парламентських комітетів.

Дане рішення підтримали народних депутатів.

Таким чином, комітети очолили:

1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин: голова – Угловий Тарас (БПП), перший заступник – Лабазюк Сергій ("Воля народу");

2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства: голова -..., перший заступник – Андрієвський Дмитро (БПП);

3) Комітет з питань бюджету: голова Павелко Андрій (БПП), перший заступник – Деркач Андрій ("Воля народу");

4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування: голова – Власенко Сергій ("Батьківщина"), перший заступник – Ледовських Олена "Народний фронт";

5) Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи: голова – Томенко Микола (БПП), перший заступник – Дирів Анатолій "Народний фронт";

6) Комітет з питань економічної політики: голова – Іванчук Андрій Володимирович "Народний фронт", перший заступник – Кацуба Володимир;

7) Комітет з питань європейської інтеграції: голова – Геращенко Ірина (БПП), перший заступник – Семерак Остап ("Народний фронт);

8) Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності: голова – Кожем'якін Андрій ("Батьківщина"), перший заступник – Паламарчук Микола (БПП);

Реклама

9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції: голова – Соболєв Єгор ("Самопоміч"), перший заступник – Савчук Юрій "Народний фронт";

10) Комітет у закордонних справах: голова – Гопко Ганна ("Самопоміч"), перший заступник – Климпуш-Цинцадзе Іванна (БПП);

11) Комітет з інформатизації та зв'язку: голова – Данченко Олександр ("Самопоміч"), перший заступник – Шишацький Руслан Валерійович ("Народний фронт");

12) Комітет з питань культури і духовності: голова – Кяжіцкій Микола Леонідович ("Народний фронт"), перший заступник – Подоляк Ірина ("Самопоміч");

13) Комітет з питань науки і освіти: голова – Гриневич Лілія ("Народний фронт"), перший заступник – Співаковський Олександр (БПП);

В тренді
Гонка або втягування третього гравця: до чого ведуть випробування США і Росією "заборонених" ракет

14) Комітет з питань національної безпеки і оборони: голова – Пашинський Сергій ("Народний фронт", перший заступник – Семенченко Семен ("Самопоміч");

15) Комітет з питань охорони здоров'я: голова – Богомолець Ольга (БПП); перший заступник – Корчинська Оксана (Радикальна партія Олега Ляшка);

16) Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки: голова – Мартиненко Микола ("Народний фронт"), перший заступник – Домбровський Олександр (БПП);

17) Комітет з питань податкової та митної політики: голова – Насиров Роман (БПП), перший заступник – Журжий Андрій ("Самопоміч");

18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин: голова – Немиря Григорій ("Батьківщина"), перший заступник – Пацкан Валерій (БПП);

19) Комітет з питань правової політики та правосуддя: голова – Князевич Руслан (БПП), перший заступник – Ємець Леонід ("Народний фронт");

20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва: голова – Галасюк Віктор (Радикальна партія Олега Ляшка), перший заступник – Єфімов Максим (БПП);

21) Комітет з Регламенту та організації роботи Верховної Ради України: голова -..., перший заступник – Пинзеник Павло ("Народний фронт");

22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики: голова – Сюмар Вікторія ("Народний фронт"), перший заступник – Червакова Ольга (БПП);

23) Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики і спорту: голова – Палатний Артур (БПП), перший заступник – Величкович Микола ("Народний фронт");

24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення: голова – Денисова Людмила ("Народний фронт"), перший заступник – Каплін Сергій (БПП);

25) Комітет у справах ветеранів та інвалідів: голова – Третьяков Олександр (БПП), перший заступник – Бурбак Максим ("Народний фронт");

26) Комітет з питань транспорту: голова – Дубневич Ярослав (БПП), перший заступник – Васюник Ігор ("Народний фронт");

27) Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності: голова Комітету -..., перший заступник – Климов Леонід ("Економічний розвиток").

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...