Латвія вийшла в чвертьфінал Євробаскету

12 Вересня 2015, 15:08

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу збірна Латвії обіграла команду Словенії з рахунком 73:66

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps atn">Євробаскет-</span><span>2 015</span><span>.</span> <span class="hps">Латвійці</span> <span class="hps">пробилися до чвертьфіналу</span><span>.</span> <span class="hps">Ф
Євробаскет-2 015. Латвійці пробилися до чвертьфіналу. Ф

На Євробаскеті-2015 стартував плей-офф. Збірна Латвії в 1/8 фіналу завдала поразки команді Словенії і пробилася до чвертьфіналу. Зустріч в Ліллі закінчилася з рахунком 73:66 (20:20, 22:20, 13:12, 18:14).

Суперником збірної Латвії у чвертьфіналі буде переможець матчу Франція - Туреччина.

22:00 Литва - Грузія

Ви зараз переглядаєте новину "Латвія вийшла в чвертьфінал Євробаскету". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"