Кривдники Америки виграли "бронзу" чемпіонату світу

15 вересня, 13:16

У матчі за третє місце французькі баскетболісти обіграли Австралію

/ Фото: AFP

У Пекіні завершився матч за третє місце чемпіонату світу з баскетболу. Бронзові нагороди розігрували команди Австралії і Франції.

Австралійці впевнено розпочали зустріч і після першої чверті вели з різницею у 5 очок – 16:11. До великої перерви перевага підопічних Леманіса зросла до 9 очок – 30:21. У третій чверті французи повноцінно повернулися в гру і скоротили відставання до 4 балів – 42:46. У заключному ігровому відрізку європейська команда видала потужний ривок і в підсумку здобула впевнену перемогу – 67:59. Таким чином, збірна Франції зайняла на чемпіонаті світу третє місце.

Найрезультативнішим у складі переможців став Нандо де Коло, який набрав 19 балів. У Австралії 17 очок в активі Джо Інглза.

Французи вдруге в історії і вдруге поспіль виграють світову "бронзу". Австралійці ще ніколи не вигравали медалей чемпіонату світу.

Це було круто! Україна "зробила" Роналду і достроково вийшла на Євро-2020 !!!

Сьогодні в поєдинку за "золото" зіграють Аргентина та Іспанія, початок о 15:00.

Нагадаємо, що найгучніша сенсація ЧС-2019 була в чвертьфіналі. Збірна США програла Франції. Поразка від французів перервала 58-матчеву переможну серію команди США в офіційних турнірах. Американці 13 років не програвали в турнірних зустрічах, після того як поступилися збірній Греції в півфіналі чемпіонату світу 2006 року. Після цього збірна США залишалася непереможною на чемпіонаті Америки 2007 року, Олімпійських іграх 2008 року, чемпіонаті світу 2010 року, Олімпіаді 2012 року, ЧС 2014 року і Олімпіади 2016 року.

Раніше ми писали, що вболівальниця збірної Бразилії запалила на ЧС з баскетболу.У одного з гравців бразильської команди, який побачив на великому екрані танці красуні під час перерви в грі, в буквальному сенсі відвисла щелепа.