Рекордна серія чемпіона НБА перервана в 25 матчі

13 Грудня 2015, 10:36

"Голден Стейт" програв вперше в сезоні

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">"Мілуокі</span><span>" перервав</span> <span class="hps">рекорд</span> <span class="hps">"Голден</span> <span class="hps">Стейт</span><span>"</span><span>
"Мілуокі" перервав рекорд "Голден Стейт"

Баскетболісти клубу "Мілуокі Бакс" виявилися сильнішими "Голден Стейт Уорріорз", перемігши в домашньому матчі регулярної першості чинного чемпіона НБА з рахунком - 108: 95.

Вирішальною виявилася заключна чверть, яку господарі паркету виграли з різницею "+10".

Таким чином, "Голден Стейт" зазнав першої поразки в поточній кампанії. Його рекордна серія налічує 24 матчі без поразок зі старту сезону.

Відзначимо, що баскетболісти "Уорріорз" на чотири матчі перевершили рекордний старт для всіх професійних північноамериканських ліг. Бейсбольний клуб "Сент-Луїс Марунс" в 1884 році розпочав новий сезон з двадцяти перемог.

Ви зараз переглядаєте новину "Рекордна серія чемпіона НБА перервана в 25 матчі". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"