Збірна України здобула ще одну перемогу перед стартом ЧС

21 Серпня 2014, 10:07

Наші баскетболісти виявилися сильнішими за мексиканців

<p style="text-align: justify;">Фото ukrbasket.net</p>
Фото ukrbasket.net

У середу збірна України з баскетболу у своєму передостанньому матчі перед стартом на чемпіонаті світу в Іспанії перемогла Мексику з рахунком 73:55.

Перемогу українці багато в чому добули завдяки чудовій першої чверті, в якій команда Майка Фрателло розгромила суперника з рахунком 22:7. До великої перерви наші баскетболісти довели перевагу до 45:24, в підсумку зберігши перемогу. Найрезультативнішим гравцем України в цій зустрічі став натуралізований американець Юджин Джетер, який набрав 17 очок і віддав 5 результативних передач.

21 серпня підопічні Фрателло проведуть заключний спаринг з переможцем матчу Іспанія - Хорватія, після чого їм вже належить виступати безпосередньо на світовій першості.

Нагадаємо, протягом двох останніх днів серпня українців в групі С очікують протистояння з Домініканської Республікою і Фінляндією, вересневу програму Україна відкриє матчем з віце-чемпіоном світу-2010 Туреччиною. Потім наші баскетболісти також зіграють з Новою Зеландією і найсильнішою командою планети - США.

[LINKED_ARTS]

Ви зараз переглядаєте новину "Збірна України здобула ще одну перемогу перед стартом ЧС". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"