Збірна Венесуели виграла чемпіонат Америки з баскетболу

13 Вересня 2015, 09:53

За підсумками турніру збірні Венесуели та Аргентини завоювали путівки на Олімпійські ігри-2 016

Збірна Венесуели перемогла команду Аргентини у фіналі чемпіонату Америки з баскетболу, який проходив у Мексиці.

Фінальна зустріч завершилася з рахунком 76:71 (13:20, 17: 8, 19:24, 27:19) на користь збірної Венесуели. Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Хейсслер Гуілл - 15 очок. У складі аргентинців 21 бал на рахунку Андреаса Ночіоні. Його партнер по команді Луїс Скола зробив дабл-дабл - 14 очок і 11 підбирань і був визнаний найціннішим гравцем турніру.

У матчі за третє місце збірна Канади перемогла команду Мексики з рахунком 87:86.

За підсумками турніру збірні Венесуели та Аргентини завоювали путівки на Олімпійські ігри-2 016, команди Канади, Мексики і Пуерто-Ріко (5-е місце) кваліфікувалися на світовий відбірковий турнір до Ігор в Ріо-де-Жанейро.

Ви зараз переглядаєте новину "Збірна Венесуели виграла чемпіонат Америки з баскетболу". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"