28,17
32,18

Збірна Венесуели виграла чемпіонат Америки з баскетболу

За підсумками турніру збірні Венесуели та Аргентини завоювали путівки на Олімпійські ігри-2 016

Збірна Венесуели виграла чемпіонат Америки з баскетболу Баскетбол За підсумками турніру збірні Венесуели та Аргентини завоювали путівки на Олімпійські ігри-2 016

ЗбірнаВенесуелиперемоглакоманду Аргентиниу фіналі чемпіонатуАмерикиз баскетболу, який проходив уМексиці.

Фінальна зустрічзавершилася з рахунком76:71(13:20,17:8,19:24,27:19)на користь збірноїВенесуели.Найрезультативнішим гравцему складі переможцівставХейсслерГуілл-15очок.У складіаргентинців21бална рахункуАндреасаНочіоні.Йогопартнер по командіЛуїс Сколазробивдабл-дабл-14очок і11підбирань ібув визнаний найціннішимгравцем турніру.

У матчі за третємісцезбірна Канадиперемогла командуМексикиз рахунком87:86.

За підсумками турнірузбірніВенесуелита Аргентинизавоювали путівкина Олімпійські ігри-2 016,команди Канади, Мексикиі Пуерто-Ріко(5-е місце)кваліфікувалисяна світовийвідбірковий турнірдо ІгорвРіо-де-Жанейро.

Ви зараз переглядаєте новину " Збірна Венесуели виграла чемпіонат Америки з баскетболу". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"