Серби не дали росіянам вийти в фінал Євробаскету

15 Вересня 2017, 23:50

Сербські баскетболісти обіграли росіян у півфіналі чемпіонату Європи і посперечаються з словенцями за "золото"

<p style="text-align: justify;">Серби зіграють у фіналі Євробаскету. фото AFP</p>
Серби зіграють у фіналі Євробаскету. фото AFP

Баскетболісти збірної Сербії обіграли росіян у півфінальному матчі чемпіонату Європи, ігри плей-офф якого проходять в Туреччині, і посперечаються за золоті медалі турніру.

Зустріч, що пройшла в п'ятницю в Стамбулі, завершилася перемогою сербів з рахунком 87:79 (25:20, 23:14, 18:23, 21:22).

Найрезультативнішим гравцем матчу став росіянин Олексій Швед, який набрав 33 очки. У сербів кращим на майданчику був Богдан Богданович, який набрав 24 очки.

Серби в фіналі турніру зіграють зі збірною Словенії, а росіяни поборються за третє місце з командою Іспанії. Обидві зустрічі пройдуть у неділю, 17 вересня.

Нагадаємо, що збірна України на Євробаскеті-2017 вилетіла на стадії 1/8 фіналу, розгромно програвши команді Словенії.

Ви зараз переглядаєте новину "Серби не дали росіянам вийти в фінал Євробаскету". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"