Україна поступається у другому матчі на ЧС з баскетболу

31 Серпня 2014, 19:12

Наші баскетболісти програли п'ять очок збірній Фінляндії

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Джетер</span> <span class="hps">не зміг</span> <span class="hps">врятувати</span> <span class="hps">Україну</span> <span class="hps">від поразки.</span> <span class="hps">фо
Джетер не зміг врятувати Україну від поразки. фо

Збірна України з баскетболу не змогла здобути другу перемогу на чемпіонаті світу, який проходить в Іспанії. Наші хлопці поступилися команді Фінляндії - 76:81.

Українці не зовсім вдало розпочали поєдинок, проте вже до кінця першого періоду вели в рахунку 22:20. Другий період пройшов в рівній боротьбі - 13:13 (в сумі 35:33). А ось два останніх періоди наша команда відверто провалила - до середини третього періоду Фінляндія вела в 18 балів. Перед останнім періодом українці зуміли трохи скоротити відставання, однак невпевнена гра в останній 10-хвилинці не дозволила збірній України врятувати матч.

Ще одним негативним моментів зустрічі стала травма одного з лідерів збірної України Сергія Гладиря, що пошкодив голеностоп ще в першому періоді.

Найбільше очок нашій команді приніс Юджин Джетер -24. На його рахунку також 9 ассистів. Кращим за підборами був В'ячеслав Кравцов - 8.

Наступний поєдинок українська збірна проведе 2 вересня о 16:00 проти збірної Туреччини.

Чемпіонат світу з баскетболу: розклад, результати і таблиці

Ви зараз переглядаєте новину "Україна поступається у другому матчі на ЧС з баскетболу". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"