Україна поступилася Італії на Євробаскеті-2017

2 Вересня 2017, 20:20

Ключовим став програний українцями другий період

<p>Фото AFP</p>

Чоловіча збірна України програла другий матч Євробаскету-2017. У другому турі підопічні Євгена Мурзіна поступилися команді Італії.

Як і в дебютному матчі на турнірі, українці виграли у суперника перший період, проте другий став провальним. Італійці відірвалися на 10 очок, а в наступних 10-хвилинах збільшували свою перевагу. Підсумковий рахунок - 66:78 (19:16, 14:27 15:16, 18:19).

Найрезультативнішим у нашій команді став Артем Пустовий. На його рахунку 21 очко. У італійців найкращим на майданчику був Марко Белінеллі, який набрав 26 балів.

Наступний матч українці проведуть 3 вересня. Суперниками нашої збірної стануть грузини. Матч розпочнеться о 15:45.

Раніше іспанський баскетболіст По Газоль вийшов на друге місце в списку бомбардирів Євробаскету.

Ви зараз переглядаєте новину "Україна поступилася Італії на Євробаскеті-2017". Інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"