Чемпіонат світу з біатлону: Лаура Дальмаєр виграла переслідування

12 Лютого 2017, 12:14

В австрійському Хохфільцені пройшла жіноча гонка переслідування на чемпіонаті світу з біатлону

Лаура Дальмайер. Фото AFP

Німкеня Лаура Дальмаєр здобула перемогу в гонці переслідування на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені.

Лаура Дальмаєр в неділю перемогла з результатом 28 хвилин 2,3 секунди, допустивши один промах на вогневих рубежах. Друге місце у Дар'ї Домрачової з Білорусі (відставання 11,6 секунди, а без промахів). Замкнула трійку лідерів чешка Габріела Коукалова, що раніше перемогла в спринті (+16,6; 3 промахи).

Кращий український результат - восьме місце Анастасії Меркушиної (+48,5; без промахів).

23. Юлія Джима (0+0+2+2) +1:49.4

Ви зараз переглядаєте новину "Чемпіонат світу з біатлону: Лаура Дальмаєр виграла переслідування". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"