Джима стала сьомою в останній гонці третього етапу Кубка світу з біатлону

17 Грудня 2017, 13:49

Перемогу в мас-старті відсвяткувала Жюстін Бреза

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP
Французька біатлоністка Жюстін Бреза стала переможницею жіночого мас-старту на третьому етапі Кубка світу з біатлону-2017/2018 в Ансі.
21-річна француженка допустила тільки один промах на чотирьох вогневих рубежах і прийшла до фінішу за 37: 19.4.

11 секунд їй програла білоруська спортсменка Ірина Кривко, що відстрілялася на нуль. Третє місце дісталося фаворитці сезону Лаурі Дальмаєр з Німеччини.

Кращий результат серед українок показала Юлія Джима. З одним промахом вона фінішувала сьомою, програвши Бреза більше 30 секунд.

У першій двадцятці фінішували сестри Семеренко - Валя з одним пострілом стала 15, а Віта тричі промахнулася і завершила гонку 17.

Вчора Сестри Семеренко фінішували в гонці переслідування з різницею менше, ніж в секунду, але за межами призової трійки.

Сьогодні пізніше в заключній гонці третього етапу Кубка світу відбудеться чоловічий мас-старт. Представників України в гонці не буде. Нагадаємо, що в Ансі чоловіча збірна приїхала резервним складом.

Ви зараз переглядаєте новину "Джима стала сьомою в останній гонці третього етапу Кубка світу з біатлону". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"