Гонку переслідування першого етапу Кубка світу з біатлону виграв Фуркад

3 Грудня 2017, 17:16

Французький біатлоніст виграв пасьют на етапі Кубка світу в Естерсунді. Артем Прима фінішував 24-м

<p style="text-align: justify;">Мартен Фуркад. Фото AFP</p>
Мартен Фуркад. Фото AFP
Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону 2017/18 в шведському Естерсунді.

Фуркад в недільній гонці на 12,5 км допустив один промах на першому вогневому рубежі і фінішував з результатом 30 хвилин 12,2 секунди. Другим став словенець Яків Фак (2 промахи, +40,8 секунди). Замкнув трійку кращих ще один француз Кентен Фійон Майї (2 промахи, +42,1 секунди).

Єдиний представник України в гонці Артема Прима, який з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах відстав від переможця на 2 хвилини і 11 секунд, зайняв в підсумковому протоколі 24-е місце.

Раніше в Естерсунді пройшла гонка переслідування у жінок. Українка Юлія Джима, яка завоювала вже дві медалі, на другій стрільбі тричі промахнулася і втратила шанси навіть на топ-10. Краще за всіх з наших піднялася Олена Підгрушна - з 28 на 9 місце. А ось Валя Семеренко, незважаючи на чисту стрільбу, додала лише шість позицій в порівнянні зі спринтом.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо про те, що напередодні Олімпіади-2014 колишній заступник міністра спорту Росії Юрій Нагорних просив підмінити чисту пробу української біатлоністки Віти Семеренко на брудну.

Ви зараз переглядаєте новину "Гонку переслідування першого етапу Кубка світу з біатлону виграв Фуркад". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"