26,34
29,34

Гонку переслідування першого етапу Кубка світу з біатлону виграв Фуркад

Французький біатлоніст виграв пасьют на етапі Кубка світу в Естерсунді. Артем Прима фінішував 24-м

Мартен Фуркад. Фото AFP
Мартен Фуркад. Фото AFP.
ФранцузМартенФуркадвигравгонкупереслідуваннянаетапіКубка світу з біатлону 2017/18 в шведському Естерсунді.

Фуркадвнедільнійгонціна12,5кмдопустиводинпромахнапершомувогневомурубежііфінішувавзрезультатом30хвилин12,2секунди.ДругимставсловенецьЯківФак(2 промахи,+40,8секунди).ЗамкнувтрійкукращихщеодинфранцузКентенФійонМайї(2 промахи,+42,1секунди).

ЄдинийпредставникУкраїнивгонціАртемаПрима,якийзоднимпромахомначотирьохвогневихрубежахвідставвідпереможцяна2хвилиниі11секунд,зайняввпідсумковомупротоколі24-емісце.

Раніше в Естерсунді пройшла гонка переслідування у жінок.УкраїнкаЮліяДжима, яка завоювалавжедвімедалі, надругій стрільбітричіпромахнуласяівтратилашансинавітьнатоп-10.Краще за всіхзнашихпідняласяОленаПідгрушна-з28на9місце.АосьВаляСемеренко,незважаючиначисту стрільбу,додалалишешістьпозиційв порівняннізі спринтом.

Нагадаємо,щосьогодністаловідомопро те,щонапередодніОлімпіади-2014колишнійзаступник міністраспортуРосіїЮрійНагорнихпросивпідмінити чисту пробу української біатлоністки Віти Семеренко на брудну.

Ви зараз переглядаєте новину " Гонку переслідування першого етапу Кубка світу з біатлону виграв Фуркад". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"