Лукас Хофер і Доротея Вірер виграли Різдвяну гонку

Українці Прима і Джима фінішували на восьмому місці

Вірер і Хофер. Фото Twitter
Вірер і Хофер. Фото Twitter.
Лукас Хофер і Доротея Вірер виграли Різдвяну гонку //smm8.ollcdn.net/img/article/12022/72_main_new.1546112299.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/12022/72_tn.1546112299.jpg Біатлон Українці Прима і Джима фінішували на восьмому місці

У Гельзенкірхені на футбольному стадіоні завершилася біатлонна Різдвяна гонка. У боротьбі за чемпіонство інтрига з'явилася лише на останньому колі. Але спочатку італійський дует Лукас Хофер і Доротея Вірер виграв мас-старт. Лідирували вони з помітною перевагою і в гонці переслідування. Але на останній стрільбі Хофер допустив три промахи і за ним ув'язався Сімон Шемпп. Однак італієць не упустив перемоги. На третє місце йшов Бенедикт Долль, але за кілька метрів до фінішу німець зупинився і почекав легендарного Уле-Айнара Бьорндалена. Взявшись за руки вони разом фінішували. На пару сантиметрів попереду був норвежець.

Українська пара Артем Прима і Юлія Джима в мас-старті була сьомою, а в гонці переслідування вони фінішували на восьмому місці, допустивши сім промахів.

Результати гонки переслідування
:

1.Доротея Вірер-ЛукасХофер-33/23,6(6)
2.ФранцискаПройсс-СімонШемпп-+1,2(3)
3.Дар'яДомрачова-Уле-АйнарБьорндален-+24,2(3)
4.ДенізХеррманн-БенедиктДолль-+24,3(3)
5.ЛізаТерезаХаузер-ДомінікЛандертінгер-+1.04,1(6)
6.ВеронікаВиткова-МіхалКрчмарж-+1.09,5(5)
7.КатеринаЮрлова-Перхта-АнтонШипулін-+1.48,8(4)
8.ЮліяДжима-АртемПрима-+2.12,3(7)
9.ФуюкоТачізакі-МікітоТачізакі-+2.58,0(9)
10.АнаісБескон-ЕмільєнЖаклен-+3.11,3(8)

Ранішемиписали,щоросійськийбіатлоніствиступаєвекіпіровцізбірної України.

Ви зараз переглядаєте новину " Лукас Хофер і Доротея Вірер виграли Різдвяну гонку". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"