Мартен Фуркад назвав ганьбою перемогу російського біатлоніста

Олександр Логінов раніше відбув дворічну дискваліфікацію за порушення антидопінгових правил

Мартен Фуркад. Фото AFP
Мартен Фуркад. Фото AFP.
Мартен Фуркад назвав ганьбою перемогу російського біатлоніста //smm9.ollcdn.net/img/article/12052/8_main_new.1547223088.jpg //smm3.ollcdn.net/img/article/12052/8_tn.1547223088.jpg Біатлон Олександр Логінов раніше відбув дворічну дискваліфікацію за порушення антидопінгових правил

Французький біатлоніст Мартен Фуркад виступив з критикою на адресу росіянина Олександра Логінова, який став переможцем спринту на етапі Кубка світу в Оберхофі. Сам Фуркад посів сьоме місце.

"Я поважаю те, що Логінову дозволено змагатися, але не радий його перемозі і не поважаю його самого через допінг. Він так і не вибачився і не говорив про це. Ми були занадто добрі до нього. Не тільки я, але і ЗМІ , вболівальники і глядачі уздовж траси.

Для мене це ганьба. Він виграв, але моєї поваги не отримає. Логінов повинен вибачитися і пояснити нам, а він просто робить вигляд, що нічого не сталося", – сказав Фуркад після гонки.

Логінов раніше відбув дворічну дискваліфікацію за порушення антидопінгових правил.

Мартен Фуркад є п'ятикратним олімпійським чемпіоном, він також виграв 11 золотих медалей чемпіонату світу. Фуркад перший в історії біатлону, кому вдалося виграти Кубок світу 7 разів, до того ж, поспіль.

Раніше ми розповідали, що український біатлоніст Дмитро Підручний відмовився здати гонку за гроші.

Ви зараз переглядаєте новину " Мартен Фуркад назвав ганьбою перемогу російського біатлоніста". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"