Менше секунди розділили Бе і Фуркада на фініші спринту

Норвезький біатлоніст здобув перемогу на етапі Кубка світу

Фініш Бе. Фото AFP
Фініш Бе. Фото AFP.
Менше секунди розділили Бе і Фуркада на фініші спринту //smm0.ollcdn.net/img/article/10954/95_main_new.1512228392.jpg //smm6.ollcdn.net/img/article/10954/95_tn.1512228392.jpg Біатлон Норвезький біатлоніст здобув перемогу на етапі Кубка світу
Сьогодні,вшведськомуЕстерсундінапершому етапі Кубка світу з біатлонувідбуласячоловіча спринтерськагонка.

У неймовірній розв'язці перемогу здобув норвежець Тар'єй Бе. Стартувавши аж під 94-м номером, Бе швидко йшов по розбитій трасі і навіть промах на останньому вогневому рубежі зберігав йому надії на подіум. А в фінішному спурті Тар'єй на 0,7 секунди випередив лідера минулого сезону Мартена Фуркада.

Цікаво, що його брат
Йоханнес Бе виграв в Естерсунді індивідуальну гонку.

Українськібіатлоністи,малотого,щожахливостріляють,такіходомпрограютьдужебагатоконкурентам.

Результати спринту:

1.Тар'єйБе(Норвегія)-22.40,6(0+1)
2.МартенФуркад(Франція)-+0,7(1+0)
3.ЕрікЛессер(Німеччина)-+3,7(0+1)
...
50.АртемПрима(Україна)-+1:39,4(1+1)
61.ВолодимирСемаков(Україна)-+1:58,8(0+1)
67.СергійСеменов(Україна)-+2:04,1(3+0)
75.ДмитроПідручний(Україна)-+2:13,4(0+4)
93.РусланТкаленко(Україна)-+2:58,2(2+2)

Нагадаємо,щовжіночомуспринтібронзову медаль завоювала українка Юлія Джима. АперемогланімецькабіатлоністкаДенізХеррман

Раніше Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонців середу.Тодіукраїнкапоступиласяпереможниці12секунд,авсімедалісткивідстрілялиточнонавогневихрубежах.

Ви зараз переглядаєте новину " Менше секунди розділили Бе і Фуркада на фініші спринту". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"