Менше секунди розділили Бе і Фуркада на фініші спринту

2 Грудня 2017, 17:26

Норвезький біатлоніст здобув перемогу на етапі Кубка світу

<p style="text-align: justify;">Фініш Бе. Фото AFP</p>
Фініш Бе. Фото AFP
Сьогодні, в шведському Естерсунді на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка.

У неймовірній розв'язці перемогу здобув норвежець Тар'єй Бе. Стартувавши аж під 94-м номером, Бе швидко йшов по розбитій трасі і навіть промах на останньому вогневому рубежі зберігав йому надії на подіум. А в фінішному спурті Тар'єй на 0,7 секунди випередив лідера минулого сезону Мартена Фуркада.

Цікаво, що його брат
Йоханнес Бе виграв в Естерсунді індивідуальну гонку.

Українські біатлоністи, мало того, що жахливо стріляють, так і ходом програють дуже багато конкурентам.

Результати спринту:

1. Тар'єй Бе (Норвегія) - 22.40,6 (0 + 1)
2. Мартен Фуркад (Франція) - +0,7 (1 + 0)
3. Ерік Лессер (Німеччина) - +3,7 (0 + 1)
...
50. Артем Прима (Україна) - +1: 39,4 (1 + 1)
61. Володимир Семаков (Україна) - +1: 58,8 (0 + 1)
67. Сергій Семенов (Україна) - +2: 04,1 (3 + 0)
75. Дмитро Підручний (Україна) - +2: 13,4 (0 + 4)
93. Руслан Ткаленко (Україна) - +2: 58,2 (2 + 2)

Нагадаємо, що в жіночому спринті бронзову медаль завоювала українка Юлія Джима. А перемогла німецька біатлоністка Деніз Херрман

Раніше Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці в середу. Тоді українка поступилася переможниці 12 секунд, а всі медалістки відстріляли точно на вогневих рубежах.

Ви зараз переглядаєте новину "Менше секунди розділили Бе і Фуркада на фініші спринту". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"