Новини Сьогодні
27,95
31,76

Норвежець Бьо виграв гонку переслідування на Кубку світу, українець Прима не фінішував

Дмитро Підручний на чотири позиції покращив свій результат у порівнянні зі спринтом

Йоханнес Тіннес. Фото AFP
Йоханнес Тіннес. Фото AFP.
Норвежець Бьо виграв гонку переслідування на Кубку світу, українець Прима не фінішував //smm9.ollcdn.net/img/article/12053/91_main_new.1547305142.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/12053/91_tn.1547305142.jpg Біатлон Дмитро Підручний на чотири позиції покращив свій результат у порівнянні зі спринтом

Четвертий етап Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі продовжився чоловічою гонкою переслідування. Переможцем став норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо, який завершив вчорашню спринтерську гонку на другому місці.

Сьогодні норвежець допустив три промахи, але це не завадило йому обігнати всіх своїх конкурентів. За срібло до останнього боролися Арнд Пайффер і Лукас Хофер, але більш вдалим виявився німецький біатлоніст – він випередив італійця всього на 0,8 секунди.

Українець Дмитро Підручний, що стартував 25-м, зумів поліпшити свої позиції на фініші на чотири рядки, хоча і допустив два промахи.

Сергій Семенов з трьома промахами став 43-м, хоча починав гонку на 37-му місці, а Артем Прима настріляв п'ять промахів і вирішив зійти з дистанції достроково