Збірна України посіла третє місце в заліку естафет Кубка світу 2016/17

Наші біатлоністки поступилися тільки командам Німеччини і Франції

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Українські</span> <span>біатлоністки</span> <span>-</span> <span>треті</span> <span>в</span> <span>сезоні</span> <span>
Українські біатлоністки - треті в сезоні
Жіноча збірна Німеччини завоювала малий Кришталевий глобус, вигравши загальний залік Кубка світу в естафетах.

Німкені в неділю виграли заключну в сезоні естафету на трасі Олімпійських ігор-2018 в південнокорейському Пхенчхані. Друге місце зайняли норвежки, третє - чешки. Українська команда зайняла в Пхенчхані сьоме місце.

Перемігши у всіх п'яти естафетах сезону, німкені зайняли перше місце в загальному заліку, набравши 300 очок. Друге місце зайняла команда Франції (248 очок), а замкнули першу трійку біатлоністки з команди України (224).

Ви зараз переглядаєте новину "Збірна України посіла третє місце в заліку естафет Кубка світу 2016/17". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"