25,82
28,98

Три українки увійшли в топ-15 індивідуальної гонки чемпіонату світу з біатлону

Першу в кар'єрі золоту медаль чемпіонату світу завоювала Анна Еберг

Сьогодні в шведському Естерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону. Золоту медаль завоювала олімпійська чемпіонка Пхенчхана в цій дисципліні шведка Анна Еберг. Другою до фінішу прийшла італійка Ліза Віттоцці, а третє місце дісталося Жюстін Бреза з Франції.

Вся трійка призерів вперше в кар'єрі завоювала медалі чемпіонату світу в індивідуальних гонках. Раніше Вітоцці і Бреза ставали призерами в командних перегонах, а для Еберг це зовсім перша нагорода на світовій першості.

Українські біатлоністки досить непогано провели гонку, але поборотися за медалі. Анастасія Меркушина з одним промахом стала 10-ю, Юлія Джима відстрілялася на нуль, але до фінішу прийшла тільки 12-ю, Юлія Журавок з чистою стрільбою стала 14-ю, а Валентина Семеренко з трьома промахами посіла 36-е місце.

36. Валя Семеренко (0 + 0 + 1 + 2) +4: 22,2

Напередодні  Юлія Джима поскаржилася на харчування в Швеції: Одне і те ж – картопля і котлети. Українська біатлоністка готувалася до ЧС зі словенським тренером Урош Велепцем.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу наша збірна вже завоювала історичну медаль. Чемпіоном світу став Дмитро Підручний.

Ви зараз переглядаєте новину " Три українки увійшли в топ-15 індивідуальної гонки чемпіонату світу з біатлону". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"