Україна не дотягнула до медалей в жіночій естафеті в Оберхофі

7 Січня 2018, 13:49

Франція з одним штрафним колом завоювала золоті медалі

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP
В Оберхофі відбулася жіноча естафета в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2017/2018 років.
На першому етапі в України виступала Анастасія Меркушина. Незважаючи на два промахи вона передала естафетну паличку Юлії Джимі четвертою. Джима допустила чотири неточних пострілу і втратила дві позиції.

З чотирма промахами на двох вогневих рубежах Віта Семеренко втримала нашу команду на проміжному шостому місці. Завершувала естафету традиційно Олена Підгрушна. Капітан нашої команди допустила лише один промах і в підсумку фінішувала п'ятою.

Переможницею стала команда Франції з 10-ма промахами і одним штрафним колом. Друге місце зайняла команда Німеччини з двома штрафними колами і 13 промахами, а "бронза" несподівано дісталася Швеції (8 промахів).

Нагадаємо, що вчора в жіночій гонці переслідування
третє місце посіла наша Віта Семеренко.
А у чоловіків блискуче відпрацював гонку українець Дмитро Підручний. Після десятого місця в спринті Підручний зумів потрапити у квіткову церемонію гонки переслідування.

8. Польша Польща (2+13) +2:52.6

Ви зараз переглядаєте новину "Україна не дотягнула до медалей в жіночій естафеті в Оберхофі". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"