Йоханнес Бьо достроково виграв малий Кришталевий глобус

Норвезький біатлоніст став переможця заліку спринтерських гонок

Бьо - найкращий спринтер сезону
Бьо - найкращий спринтер сезону. Фото: AFP
Йоханнес Бьо достроково виграв малий Кришталевий глобус //smm.ollcdn.net/i/image_610x343/media/image/5c6/726/f31/5c6726f319544.jpg //smm.ollcdn.net/i/image_150x100/media/image/5c6/726/f31/5c6726f319544.jpg Біатлон Норвезький біатлоніст став переможця заліку спринтерських гонок

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо вперше в кар'єрі виграв малий Кришталевий глобус у спринті. Бьо став п'ятим у спринтерській гонці на етапі Кубка світу в Солт-Лейк Сіті, але цього вистачило для того, щоб стати переможцем заліку Кубка світу з біатлону в спринтерських гонках.

Після семи етапів Йоханнес на 130 очок випереджає найближчого переслідувача, росіянина Олександра Логінова, який став лише 28-м у Солт-Лейк Сіті, і вже навіть теоретично не упустить лідерство у двох спринтерських гонках, що залишилися до кінця сезону.

Нагадаємо, в попередніх семи сезонах малий Кришталевий глобус у спринті незмінно вигравав француз Мартен Фуркад, який вирішив відмовитися від поїздки в Канаду і США на етапи Кубка світу.

Нагадаємо, що минулого тижня біатлонні змагання проходили в канадському Кенморі. Через сильні морози спринтерські гонки були скасовані.

Також морози відлякали глядачів. Напередодні перегонів організатори канадського етапу Кубка світу шукали через інтернет пару сотень людей, які були б готові відвідати змагання.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Йоханнес Бьо достроково виграв малий Кришталевий глобус". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"