Юлія Джима виграла контрольний спринт в Австрії з одним промахом

Українські біатлоністи завершують підготовку до нового розіграшу Кубка світу

Юлія Джима. Фото AFP
Юлія Джима. Фото AFP.

Підходить до завершення підготовка українських біатлоністів до старту нового сезону Кубка світу – 2 грудня в словенській Поклюці. В австрійському Обертіллаху Юлія Джима виграла контрольний спринт у жінок за участю біатлоністів України, Австрії, Канади, Болгарії, Словенії, Фінляндії та США, допустивши один промах.

При цьому Джима майже на 13 секунд випередила найближчу суперницю і на 31 секунду – бронзового призера. А ось Анастасія Меркушина, яка також брала участь в гонці, з одним промахом відстала від Джими майже на 57 секунд.

З трьох українських біатлоністів найкраще виступив Артем Тищенко – 13-е місце. З одним промахом він програв переможцю – Скотту Гоу з Канади – хвилину і дев'ять секунд. Сергій Семенов з трьома промахами – 15-й, а Віталій Кільчицький з чотирма – 20-й.

Нагадаємо, що Юлія Джима і Артем Прима запрошені на "Різдвяну гонку", яка традиційно відбудеться в німецькому Гельзенкірхені 29 грудня на стадіоні "Шальке" і в сусідньому парку.

Раніше ми писали, що в жовтні Росія дозволила двом біатлоністам виступати за збірну України.

Ви зараз переглядаєте новину " Юлія Джима виграла контрольний спринт в Австрії з одним промахом". Інші Новини біатлону дивіться в блоці "Останні новини"