Українці провалили чемпіонат Європи з боксу

16 Серпня 2015, 11:10

Наші боксери залишилися без медалей і ліцензій на Олімпіаду-2016 в Ріо

У болгарському Самокові завершився 41-й чемпіонат Європи з боксу.

Українські спортсмени повністю провалили змагання, на якому в тому числі можна було завоювати олімпійські ліцензії на Олімпійські ігри в 2016 Ріо
.

Четвірка кращих наших боксерів Ігор Сопінскій, Микола Буценко, Валерій Харламов та Ігор Шевадзуцький закінчили виступи у чвертьфіналі і таким чином залишилася без медалей.

Два роки тому в Мінську українці виграли п'ять медалей: золоту, срібну і три бронзові.

Нагадаємо, що першу ліцензію на Ігри в Ріо для України завоював боксер вагової категорії до 75 кг Дмитро Митрофанов, який переміг французького боксера Мішеля Тавареса в рамках професійної ліги APB.

Ви зараз переглядаєте новину "Українці провалили чемпіонат Європи з боксу". Інші Новини боксу дивіться в блоці "Останні новини"