Українка Лілія Дурнєва стала чемпіонкою Європи з боксу

Наша спортсменка у фіналі впевнено перемогла румунку Раду

Дурнєва на вищому щаблі п'єдесталу. Фото Твіттер
Дурнєва на вищому щаблі п'єдесталу. Фото Твіттер.
Українка Лілія Дурнєва стала чемпіонкою Європи з боксу //smm.ollcdn.net/img/article/5270/38_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5270/38_tn.jpg Бокс Наша спортсменка у фіналі впевнено перемогла румунку Раду

Українка Лілія Дурнєва виграла золоту медаль у категорії до 81 кг на чемпіонаті Європи з боксу, який проходить в Бухаресті. У вирішальній зустрічі наша спортсменка з рахунком 3:0 здолала місцеву Боксерку Марінельо Раду.

Перший раунд дався Дурнєвій непросто: до швидких і різких випадів суперниці додалася величезна підтримка, яку трибуни надавали Раді. Але другий раунд вже проходив не при такій однозначній перевазі румунки, адже українка змогла нав'язати боротьбу. А в третьому і четвертому раундах Лілія вже диктувала свої умови на рингу, правда, іноді пропускаючи удари через необережність.

Рішення суддів, яке принесло Дурнєвій перемогу в поєдинку і золоту медаль, місцева публіка зустріла різким свистом, але радість представниці України від цього було не менша, адже вона стала чемпіонкою Європи!

Нагадаємо, що раніше Марина Мальована завоювала "бронзу" в Бухаресті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Українка Лілія Дурнєва стала чемпіонкою Європи з боксу". Інші Новини боксу дивіться в блоці "Останні новини"