Український боксер в лютому проведе бій за титул чемпіона світу

7 Січня 2018, 12:50

Раніше чемпіон світу відмовився зустрічатися з Далакяном і втратив пояс WBA

<p style="text-align: justify;">Артем Далакян. Фото Union Boxing Promotion</p>
Артем Далакян. Фото Union Boxing Promotion

Український боксер Артем Далакян (15-0, 11 КО) проведе бій за вакантний титул чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі проти колишнього чемпіона світу в двох вагових категоріях американця Брайана Вілорії (38-5, 23 КО).

Бій Артема Далакян з Брайаном Вілорією відбудеться 24 лютого в Інглвуді, США. Раніше повідомлялося, що
Далакян зустрінеться на рингу з тодішнім власником пояса Кадзуто Іокою, але в підсумку японець відмовився від свого титулу.

Уродженець Донеччини дебютував на професійному рингу в 2011 році. 5 квітня 2013 року Далакян завоював вакантний титул WBA International. У наприкінці 2015 роки Артем став володарем вакантного титулу WBA Continental. Всього в профі він провів 15 поєдинків і всі виграв (11 нокаутом).

Нагадаємо, що 27 січня відбудеться бій Олександр Усик - Майріс Бріедіс. На кону будуть чемпіонські титули за версіями WBO і WBC, а також путівка у фінал Всесвітньої боксерської серії.

Перед цим Олександр Усик заявив, що за боєм проти Бріедіса готовий був вирушити навіть на Місяць. "Для мене головне, що я буду боксувати проти чемпіона світу, адже це буде об'єднання поясів", - зізнався українець.

Також своїми очікуваннями від майбутнього поєдинку поділився Майріс Бріедіс"Переможець нашого бою увійде в зал слави боксу і стане одним з кращих боксерів світу".

Ви зараз переглядаєте новину "Український боксер в лютому проведе бій за титул чемпіона світу". Інші Новини боксу дивіться в блоці "Останні новини"