Хет-трик Циганкова приніс "Динамо" перемогу над "Карпатами"

8 грудня 2018, 15:55

Кияни в своєму останньому матчі сезону в УПЛ на виїзді розгромили "Карпати"

Віктор Циганков забив два голи в

Київське"Динамо"провелосвійостаннійпоєдиноквчемпіонатіУкраїнив2018 році.В 18 турі Прем'єр-лігикиянинавиїздірозгромили"Карпати".Поєдинокпройшову Львовінастадіоні"Україна"ізавершивсярозгромною перемогоюкомандиОлександраХацкевичаз рахунком4:0.

Хет-триком відзначився 21-річний атакуючий півзахисник Віктор Циганков. Він забив у середині першого тайму, а також на початку і наприкінці другого. Ще один м'яч у складі "Динамо" оформив Микола Шапаренко на 89-й хвилині.

Цей матч став останнім для команд в чемпіонаті України в 2018 році. Наступний, 19-й тур, відбудеться вже в 2019 році, базова дата – 23 лютого. "Динамо" прийме "Зорю", а "Карпати" на виїзді зіграють з "Ворсклою".

При цьому "Динамо", достроково яке гарантувало собі вихід в плей-офф Ліги Європи, 13 грудня в Києві прийме чеський "Яблонець".

"Карпати" – "Динамо" – 0: 4 (0: 1)
Голи: Циганков (28), Циганков (49), Шапаренко (89), Циганков (90 + 1)
Жовті картки: Ербес (3), Мегреміч (26), Гуйє (54), Гуцуляк (56), Ді Франко (75) – Бесєдін (15), Шепелев (37), Вербич (61)

Нагадаємо, що в п'ятницю в стартовому матчі 18 туру
"Шахтар" навиїздірозгромив"Маріуполь"з рахунком 3:0. Голи забивали Степаненко, Мораес і Марлос.

Україна проти Росії: онлайн супербоя Гвоздик – Бетербієв за два чемпіонські пояси