"Говерла" на своєму полі програла "Іллічівцю"

19 квітня 2014, 15:55

Маріупольці з рахунком 2:1 обіграли "Говерлу" у стартовому матчі 26 туру

"Говерла" - "Іллічівець" 1:2 (0:0). Фото ФК "

У стартовому матчі 26 туру української Прем'єр-ліги "Іллічівець" обіграв "Говерлу". Поєдинок у суботу в Ужгороді завершився з рахунком 2:1 на користь команди Миколи Павлова.

Обидва голи гості забили в середині другого тайму. На 65 -й хвилині рахунок відкрив Андрій Тотовицький, а вже через три хвилини Іван Ордець подвоїв перевагу. Господарі змогли забити гол престижу на третій доданій хвилині – відзначився Дмитро Трухін.

Після цього матчу в активі " Іллічівця" стало 30 очок (дев'яте місце) , а у " Говерли " залишилося 22 бали (13-е місце). Повна таблиця чемпіонату України.

"Говерла " – "Іллічівець " 1:2 (0:0)
Гол: Трухін ( 90 +3 ) – Тотовицький ( 65 ), Ордець ( 68 )