Матч "Карпати" – "Олімпік" дограють у 2018 році

3 грудня 2017, 17:57

Люлька Олег

Володимир Генінсон повідомив, що перерваний через сніг поєдинок у Львові в понеділок догравати не будуть

Катерина Монзуль прийняла рішення зупинити матч

Перерваний матч "Карпати" – "Олимпік" у Львові, якийбувскасованийсьогодніпісляпершоготаймуза рахунку1:1черезсніг,будедогранийвлютомунаступногороку.

Про це"Сегодня"заявивпрезидентукраїнськоїПрем'єр-лігиВолодимирГенінсон.Догратиматчвпонеділок недозволяютьпогодніумови.

Цікаво,щоофіційнийTwitter"Карпат"годинуназадповідомив,щоматчна99%будедогранийвпонеділок.
Нагадаємо,щопоєдинок"Карпати"-"Олімпік"бувперерванийчерезсильний снігопад.Головнийарбітрзустрічі18 туру української Прем'єр-лігиКатеринаМонзульне дозволилакомандамрозпочати другийтаймчерезнегоду, що обрушилася на Львів.Полене встигалиочиститивідснігу,хочадо прибиранняпідключилисянавітьфанати.Снігпродовжувавйтиічерездеякийчаснаофіційній сторінці"Карпат"вTwitterз'явилосяповідомлення,щопоєдиноксьогоднідогратине зможуть.
РанішевцьомутуріПрем'єр-лігилідерсезону"Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2:0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).