Матч "Волинь" – "Металіст" перерваний уболівальниками і завершений достроково

7 грудня 2014, 15:53

Харків'яни піднялися на четверте місце в турнірній таблиці завдяки вольовій перемозі в Луцьку

"Металіст" обіграв "Волинь". Фото ФК "Металіст"

Уперенесеному матчі10 туручемпіонатуУкраїни"Волинь"настадіоні "Авангард" у Луцькупоступилася"Металісту" – 1: 2.Цей матчстав останнімдлякоманду чемпіонатіУкраїнивнинішньому році.Наступнийтур -15-й- пройдевкінці лютого2015 року.

Господаріпершими відкрилирахунок:на33-йхвилині ОлександрКобахідзевивів "Волинь"вперед.У другому таймізусиллямиЕдмараіЖажі"Металіст" зрівняв рахунокі вийшоввперед.Такматчі завершився- 2: 1на користь командиІгоряРахаева.

Матчтакож запам'ятавсядвома іншимимоментами.На 24хвилинінаставник "Волині"Кварцянийне погодився зрішеннямголовного арбітра зустрічіДмитраКутакова,якийпоказав жовту карткуРуслануБабенкуна23-йхвилині гри.Наставник "Волині"різко відреагувавнаце, після чого суддяпопросив йогопокинути межітренерськоїзони.Крімтого,був вилученийі помічниктренера.

Укінцівці зустрічівелика кількістьуболівальників "Волині"вибіглонаполепід часатаки"Металіста".Матч бувспочаткупризупинено,впотімарбітр прийняв рішеннязавершити йогодостроково -на 88хвилині.

Жан дав жару в Казахстані: депутат Беленюк виграв чемпіонат світу з греко-римської боротьби