"Ворскла" на виїзді обіграла "Карпати" в найбільш результативному матчі нового сезону

23 липня 2017, 19:00

Клуб з Полтави набрав перші очки в новому сезоні чемпіонату України

"Карпати" - "Ворскла" - 1:3. Фото ФК "Ворскла"

У матчі другого туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" обіграла "Карпати". Поєдинок пройшов у неділю у Львові на стадіоні "Україна" і завершився з рахунком 3: 1 на користь команди Василя Сачка. Вперше в новому сезоні в матчі ЧУ забито чотири м'ячі.

Гості відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині матчу: відзначився Юрій Коломоєць. Львів'яни швидко відігралися зусиллями уругвайського нападника Себастьяна Рібаса, який забив дебютний м'яч у чемпіонаті України. На початку другого тайму В'ячеслав Шарпар знову вивів "Ворсклу" вперед, а крапку в матчі на доданих до другого тайму хвилинах поставив Володимир Одарюк.

Нагадаємо, що "Карпати" в міжсезоння
 очолив іспанський тренер Серхіо Наварро. Доцього37-річнийфахівецьпрацюваввструктурах"Кастельона"(юнацькакоманда),російського"Рубіна"(асистент)і"Вільярреала" (директор).

Упершомутурі"Карпати"зіграливнічиюз"Зіркою"(1:1),а"Ворскла"поступилася"Шахтарю"(0:3).