5% делегатів ФІФА не знають, хто виграв чемпіонат світу

29 травня 2015, 13:59

Під час тестування системи голосування 5% делегатів ФІФА неправильно відповіли на питання про те, чи виграла Німеччина ЧС-2014

Частина футбольних чиновників не змогла правильно відповісти на питання про переможця чемпіонату світу. фото AFP

У Цюріху напередодні виборів президента ФІФА організація запустила тестування нової електронної системи голосування.

В якості тестового питання делегатам було поставлене таке: "Чи виграла Німеччина останній Кубок світу?".

5% відповіли "ні".

Нагадаємо, збірна Німеччини є чинним чемпіоном світу. У фіналі мундіалю 2014 року німці обіграли команду Аргентини з рахунком 1:0 в додатковий час.

Шикарне видовище: повний запис знищення Усиком Візерспуна

У п'ятницю в Цюріху проходить 65-й Конгрес ФІФА, на якому пройдуть вибори президента організації. На пост претендують нинішній глава організації Зепп Блаттер, який балотується на п'ятий термін, і принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн. Вперше в історії вибори глави ФІФА проходять на хвилі грандіозного корупційного скандалу. У середу стало відомо, що ряд високопоставлених чиновників ФІФА був заарештований в Цюріху за звинуваченням у корупції.