Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Ліга чемпіонов-2013/14: усі матчі, результати і дати

25 травня 2014, 00:45

Перший поєдинок турніру був зіграний у Вірменії, фінал буде в Лісабоні

"Баварія" виграла ЛЧ-2013. Фото AFP

"Баварія" виграла ЛЧ-2013. Фото AFP

Проходить груповий етап 59-го розіграшу Кубка європейських чемпіонів (22-й розіграш Ліги чемпіонів). Фінальний матч відбудеться 24 травня 2014 року на "Ештадіу да Луш" у Лісабоні. Титул захищатиме мюнхенська "Баварія".

У Лізі чемпіонів три раунди кваліфікації, після чого раунд плей-офф і після нього – груповий етап. Перші дві команди з кожної групи проходять до 1/8 і далі по кубковій системі до фіналу.

Фінал (24 травня)

Реал – Атлетіко

1/2 фіналу (22-23 квітня – 29 -30 квітня)

Атлетіко – Челсі – 0:0, 3:1

Реал – Баварія – 1:0, 4:0

1/4 фіналу (1-2 квітня – 8-9 квітня)

МЮ – Баварія – 1:1
Барселона – Атлетіко – 1:1
ПСЖ – Челсі – 3:1
Реал – Боруссія Д – 3:0

1/8 фіналу (18-19 і 25-26 лютого – 11-12 і 18-19 березня)

Манчестер Сіті – Барселона – 0:2, 1:2
Байер – ПСЖ – 0:4, 1:2
Арсенал – Баварія – 0:2, 1:1
Мілан – Атлетіко – 0:1, 1:4
Зеніт – Боруссія Д – 2:4
Олімпіакос – МЮ – 2:0
Галатасарай – Челсі – 1:1
Шальке – Реал – 1:6

Групповий етап (17 вересня – 11 грудня)

ГРУПА A
17.09. МЮ – Байер – 4:2
17.09. Реал Сосьедад – Шахтер – 0:2

02.10. Шахтер – МЮ - 1:1
02.10. Байер – Реал Сосьедад – 2:1

23.10. Байер – Шахтер 4:0
23.10. МЮ – Реал Сосьедад – 1:0

05.11. Шахтер – Байер – 0:0
05.11. Реал Сосьедад – МЮ – 0:0

27.11. Шахтер – Реал Сосьедад – 4:0
27.11. Байер – МЮ – 0:5

10.12. "МЮ" – "Шахтер" – 1:0
10.12. "Реал Сосьедад" – "Байер" – 0:1

NКомандаИВНПМО
1  МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД642012-314
2  БАЙЕР63129-1010
3  ШАХТЕР62227-68
4  РЕАЛ СОСЬЕДАД60151-101


ГРУПА B
17.09. Галатасарай – Реал – 1:6
17.09. Копенгаген – Ювентус – 1:1

02.10. Ювентус – Галатасарай – 2:2
02.10. Реал – Копенгаген – 4:0

23.10. Реал – Ювентус – 2:1
23.10. Галатасарай – Копенгаген – 3:1

05.11. Ювентус – Реал – 2:2
05.11. Копенгаген – Галатасарай – 1:0

27.11. Реал – Галатасарай – 4:1
27.11. Ювентус – Копенгаген – 3:1

10.12. Копенгаген – Реал – 0:2
10.12. Галатасарай – Ювентус – 1:0

NКомандаИВНПМО
1  РЕАЛ МАДРИД651020-516
2  ГАЛАТАСАРАЙ62138-147
3  ЮВЕНТУС61329-96
4  КОПЕНГАГЕН61144-134


ГРУПА C
17.09. Бенфіка – Андерлехт – 2:0
17.09. Олімпіакос – ПСЖ – 1:4

02.10. ПСЖ – Бенфіка – 3:0
02.10. Андерлехт – Олімпіакос – 0:3

23.10. Бенфіка – Олімпіакос -1:1
23.10. Андерлехт – ПСЖ – 0:5

05.11. ПСЖ – Андерлехт – 1:1
05.11. Олімпіакос – Бенфіка – 1:0

27.11. Андерлехт – Бенфіка – 2:3
27.11. ПСЖ – Олімпіакос – 2:1

10.12. Бенфіка – ПСЖ – 2:1
10.12. Олімпіакос – Андерлехт – 2:1

Реклама

NКомандаИВНПМО
1  ПСЖ641116-513
2  ОЛІМПІАКОС631210-810
3  БЕНФІКА63128-810
4  АНДЕРЛЕХТ60154-171


ГРУПА D
17.09. Баварія – ЦСКА – 3:0
17.09. Вікторія – МанСіті – 0:3

02.10. ЦСКА – Вікторія – 3:2
02.10. МанСіті – Баварія – 1:3

23.10. ЦСКА – МанСіті – 1:2
23.10. Баварія – Вікторія – 5:0

05.11. МанСіті – ЦСКА – 5:2
05.11. Вікторія – Баварія – 0:1

27.11. ЦСКА – Баварія – 1:3
27.11. МанСіті – Вікторія – 4:2

10.12. Вікторія – ЦСКА – 2:1
10.12. Баварія – МанСіті – 2:3

NКомандаИВНПМО
1 БАВАРІЯ650117-515
2  МАНЧЕСТЕР СІТІ650118-1015
3  ВІКТОРІЯ61056-173
4  ЦСКА61058-173



ГРУПА E
18.09. Челсі – Базель – 1:2
18.09. Шальке – Стяуа – 3:0

01.10. Стяуа – Челсі – 0:4
01.10. Базель – Шальке – 0:1

22.10. Стяуа – Базель – 1:1
22.10. Шальке – Челсі – 0:3

06.11. Челсі – Шальке – 3:0
06.11. Базель – Стяуа – 1:1

26.11. Базель – Челсі – 1:0
26.11. Стяуа – Шальке – 0:0

11.12. Челсі – Стяуа – 1:0
11.12. Шальке – Базель – 2:0

NКомандаИВНПМО
1  ЧЕЛСІ640212-312
2  ШАЛЬКЕ63126-610
3  БАЗЕЛЬ62225-68
4  СТЯУА60332-103


В тренді
Візит Нетаньягу до Києва: головні подробиці, фото і відео

ГРУПА F
18.09. Марсель – Арсенал – 1:2
18.09. Наполі – Боруссія Д – 2:1

01.10. Боруссія Д – Марсель – 3:0
01.10. Арсенал – Наполі – 2:0

22.10. Арсенал – Боруссія Д – 1:2
22.10. Марсель – Наполі – 1:2

06.11. Боруссія Д – Арсенал – 0:1
06.11. Наполі – Марсель – 3:2

26.11. Боруссія Д – Наполі – 3:1
26.11. Арсенал – Марсель
– 2:0

11.12. Марсель – Боруссия Д – 1:2
11.12. Наполи – Арсенал – 2:0

NКомандаИВНПМО
1  БОРУССІЯ Д640211-612
2  АРСЕНАЛ64028-512
3  НАПОЛІ640210-912
4  МАРСЕЛЬ60065-140


ГРУПА G
18.09. Аустрія – Порту – 0:1
18.09. Атлетіко – Зеніт – 3:1

01.10. Зеніт – Аустрія – 0:0
01.10. Порту – Атлетіко – 1:2

22.10. Порту – Зеніт – 0:1
22.10. Аустрія – Атлетіко – 0:3

06.11. Зеніт – Порту – 1:1
06.11. Атлетіко – Аустрія – 4:0

26.11. Зеніт – Атлетіко – 1:1
26.11. Порту – Аустрія
– 1:1

11.12. Аустрія – Зеніт – 4:1
11.12. Атлетіко – Порту – 2:0

NКомандаИВНПМО
1  АТЛЕТІКО651015-316
2  ЗЕНІТ61325-96
3  ПОРТУ61234-75
4  АУСТРІЯ61235-105


ГРУПА H
18.09. Мілан – Селтік – 4:0
18.09. Барселона – Аякс – 4:0

01.10. Аякс – Мілан – 1:1
01.10. Селтік – Барселона – 0:1

22.10. Мілан – Барселона – 1:1
22.10. Селтік – Аякс – 2:1

06.11. Аякс – Селтік – 1:0
06.11. Барселона – Мілан – 3:1

26.11. Аякс – Барселона – 2:1
26.11. Селтік – Мілан
– 0:3

11.12. Мілан – Аякс – 0:0
11.12. Барселона – Селтік – 6:1

NКомандаИВНПМО
1 БАРСЕЛОНА641116-513
2 МІЛАН62318-59
3  АЯКС62225-88
4  СЕЛТІК61053-143

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Раунд плей-офф (20-21 – 27-28 серпня)

Шлях чемпіонів:

"Шахтер" Караганди (Казахстан) – "Селтік" (Шотландія) – 2:0, 0:3
"Вікторія" (Чехія) – "Марібор" (Словенія) – 3:1, 1:0
"Динамо" Загреб (Хорватія) – "Аустрія" (Австрія) – 0:2, 3:2
"Лудогорец" (Болгарія) – "Базель" (Швейцарія) – 2:4, 0:2
"Стяуа" (Румунія) – "Легія" (Польща) – 1:1, 2:1

Шлях нечемпіонов:

"Ліон" (Франція) – "Реал Сосьедад" (Іспанія) – 0:2, 0:2
"Пасуш Феррейра" (Португалія) – "Зеніт" (Росія) – 1:4, 2:4
ПСВ (Голландія) – "Мілан" (Італія) – 1:1, 0:3
"Шальке" (Німеччина)
– ПАОК (Греція)* – 1:1, 3:2
"Фенербахче" (Турція) – "Арсенал" (Англія) – 0:3, 0:2

* ПАОК замінив харківський "Металіст", який був дискваліфікований УЄФА за договірний матч.

Третій кваліфікаційний раунд (30-31 липня – 6-7 серпня)

ШЛЯХ НЕЧЕМПІОНІВ
Перші матчіМатчі у відповідь

Нордшелланд (Данія) – Зеніт (Росія) – 0:1
ПАОК (Греція) – flag_of_ukraine.svgМеталіст (Україна) – 0:2
ПСВ (Голландія) – Зюлте-Варегем (Бельгія) – 2:0
Ліон (Франція) – Грассхоперс (Швейцарія) – 1:0
Зальцбург (Австрія) – Фенербахче (Турція) – 1:1

Зеніт – Нордшелланд – 5:0
flag_of_ukraine.svg Металіст – ПАОК – 1:1
Зюлте-Варегем – ПСВ – 0:3
Грасхопперс – Ліон – 0:1

Фенербахче – Зальцбург – 3:1

 

ШЛЯХ ЧЕМПІОНІВ
Перші матчіМатчі у відповідь

Шахтер К (Казахстан) – Скендербеу (Албанія) – 3:0
Аустрія (Австрія) – Хабнарфьордюр (Ісландія) – 1:0
Нимме Калью (Естонія) – Вікторія (Чехія) – 0:4
Динамо Тб (Грузія) – Стяуа (Румунія) – 0:2
Базель (Швейцарія) – Маккабі Т-А (Ізраїль) – 1:0
Динамо З (Хорватія) – Шериф (Молдова) – 1:0
Мольде (Норвегія) – Легія (Польща) – 1:1
АПОЕЛ (Кіпр) – Марібор (Словенія) – 1:1
Лудогорець (Болгарія) – Партизан (Сербія) – 2:1
Селтік (Шотландія) – Ельфсборг (Швеція) – 1:0

Скендербеу – Шахтер К – 3:2
Хабнарфьордюр – Аустрія – 0:0
Вікторія – Нимме Калью – 6:2
Стяуа – Динамо Тб – 1:1
Маккабі Т-А – Базель – 3:3
Шериф – Динамо З – 0:3
Легія – Мольде – 0:0

Марібор – АПОЕЛ – 0:0

Партизан – Лудогорець – 0:1
Ельфсборг – Селтік – 0:0

Другий кваліфікаційний раунд (16-17 і 23-24 липня)

БАТЕ (Білорусь) – "Шахтер" (Казахстан) – 0:1, 0:1
"Ельфсборг" (Швеція) – "Даугава" (Латвія) – 7:1, 4:0
ХІК (Фінляндія) – "Нимме Калью" (Естонія) – 0:0
, 1:2

"Шериф" (Молдова) – "Сутьеска" (Чорногорія) – 1:1, 5:0
"Слайго Роверс" (Ірландія) – "Мольде" (Норвегія) – 0:1, 0:2
"Нефтчі" (Азербайджан) – "Скендербеу" (Албанія) – 0:0, 0:1

"Динамо" Т (Грузія)"Стреймур" (Фарери) – 6:1, 3:1
"Дьер" (Угорщина) – "Маккабі" Т-А (Ізраїль) – 0:2, 1:2
"Фола" (Люксембург)"Динамо" З (Хорватія) – 0:5, 0:1
"Стяуа" (Румунія) – "Вардар" (Македонія) – 3:0, 2:1
"Кліфтонвілл" (Півн. Ірландія)"Селтік" (Шотландія) – 0:3, 0:2
"Вікторія" (Чехія) – "Железничар" (Боснія) – 4:3, 2:1
"Екранас" (Литва) – "Хабнарфьордюр" (Ісландія) – 0:1, 1:2
"Слован" (Словакія) – "Лудогорець" (Болгарія) – 2:1, 0:3
"Біркіркара" (Мальта) – "Марібор" (Словенія) – 0:0, 0:2
ТНС (Уельс) – "Легія" (Польща) – 1:3, 0:1
"Ширак" (Арменія)"Партизан" (Сербія) – 1:1, 0:0

Перший кваліфікаційний раунд (2 і 9 липня)

"Ширак" (Арменія) - "Тре Пенне" (Сан-Маріно) – 3:0, 0:1
"Лусітанс" (Андорра) – "Стреймур" (Фарери) – 2:2, 1:5

__________________________________________________________________



1/2 фіналу (22-23 квітня – 29 -30 квітня)
Жеребкування 11 квітня

Фінал (24 травня)

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...