"АЕК" з Чигринським вдома програв "ЦСКА" в матчі Ліги чемпіонів

25 липня 2017, 22:27

Український захисник відіграв весь матч, але його команда пропустила два м'ячі на своєму полі

"АЕК" програв ЦСКА на своєму полі. фото aekfc.gr

Грецький "АЕК" в першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів програв московському ЦСКА. Поєдинок пройшов у вівторок в Афінах і завершився з рахунком 0: 2.

У складі "АЕКа" з перших хвилин на поле вийшов український захисник Дмитро Чигринський, який відіграв усі 90 хвилин.

Голи в складі гостей забили Алан Дзагоєв (45-а хвилина) і Понтус Вернблум (56-а).

Шикарне видовище: повний запис знищення Усиком Візерспуна

Матч-відповідь у Москві відбудеться 2 серпня.

Нагадаємо, що в середу свій матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти швейцарського "Янг Бойз" проведе київське "Динамо". Андрій Ярмоленко напередодні гри сказав, що очікує цікавого поєдинку, а переможе найсильніший. Тренер "Динамо" Олександр Хацкевич розповів про стратегію, якої дотримуватиметься його команда в матчах з "Янг Бойз": надійна гра в обороні і ефективна – в атаці.