Англійці виграли чемпіонат світу серед футболістів до 17 років

28 Жовтня 2017, 23:36

Футболісти збірної Англії виграли юнацький ЧС, в фіналі перемігши іспанців

<p style="text-align: justify;">Англия - Испания 5:2. Фото AFP</p>
Англия - Испания 5:2. Фото AFP

Збірна Англії з футболу перемогла команду Іспанії у фінальному матчі чемпіонату світу для гравців не старше 17 років, який проходив в Індії.

Зустріч відбулася в суботу і завершилася з рахунком 5: 2 на користь англійців, в складі яких голи забили Райан Брюстер (44-а хвилина), Морган Гіббс Уайт (58), Філіп Фоден (69, 88) і Марк Гуеі (84). У іспанців обидва м'ячі на рахунку Серхіо Гомеса (10, 31).

<p>Англія - Іспанія 5:2. Фото AFP</p>

У матчі за третє місце, що пройшов раніше в суботу, бразильці обіграли команду Малі - 2: 0.
Раніше ми писали, що гравець збірної Англії Райан Брюстер зробив хет-трик в півфіналі і повторив досягнення легендарного Пеле.

Збірна України не змогла пробитися у фінальну стадію чемпіонату світу U17.

Нагадаємо, що національна збірна України не змогла пробитися на чемпіонат світу 2018 року. У Києві у вирішальному поєдинку, в якому нас влаштовувала тільки перемога, наша команда "всуху" програла збірній Хорватії - 0: 2. Відігравши відмінний перший тайм з великою кількістю моментів, у другому наша команда пропустила два м'ячі від Андрія Крамаріча.

Відзначимо, що напряму на ЧС-2018 з нашої групи пробилася Ісландія, яка стала найменшою за населенням країною, яка пробивалася на чемпіонат світу.

Ви зараз переглядаєте новину "Англійці виграли чемпіонат світу серед футболістів до 17 років". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"