"Арсенал" в півфіналі Кубка Англії обіграв "Манчестер Сіті"

23 Квітня 2017, 19:50

Трофей "каноніри" розіграють з "Челсі"

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Санчес</span> <span>забиває</span> <span>переможний</span> <span>гол</span><span>.</span> <span>Фото
Санчес забиває переможний гол. Фото

Сьогодні пройшов півфінальний матч Кубка Англії. На "Уемблі" лондонський "Арсенал" у додатковий час обіграв "Манчестер Сіті" - 2: 1.

Основний час завершився внічию - 1: 1. На 62 хвилині у "МанСіті" рахунок відкрив Серхіо Агуеро, але вже на 71 "каноніри" відігралися завдяки голу Начо Монреаля.

А перемогу "Арсеналу" "приніс Алексіс Санчес, який забив вирішальний гол на 101 хвилині.

У фіналі Кубка Англії "Арсенал" зіграє з "Челсі".

Ви зараз переглядаєте новину ""Арсенал" в півфіналі Кубка Англії обіграв "Манчестер Сіті"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"